Susret kadetske reprezentacije u Čakovcu!

Zagreb (17.09.2021.) – Zbog pogoršanja situacije s pandemijom COVID-19 i otkazivanja većine  reprezentacija  kadetski peteromeč koji se trebao održati u Znojmu u Češkoj 25.09.2021. neće biti održan.

Kako kadeti i ove godine nebi ostali bez  nastupa za reprezentaciju Hrvatski atletski savez je pokrenuo inicijativu te s Atletskom Zvezom Slovenije dogovorio susret reprezentacija u Čakovcu u nedjelju 26.09.2021.!

Kako bi pružili priliku za nastupom većem broju kadeta predložili smo da za reprezentaciju nastupi po troje natjecatelja po disciplini.

Ostali detalji oko samog natjecanja bit će objavljeni naknadno!

Preliminarni sastav kadetske reprezentacije odlukom izbornika Saše Belčića je slijedeći:

SASTAV KADETSKE REPREZENTACIJE
Kadeti   Kadetkinje
Toma Batistić 100 m Vita Penezić
Milan Glodić Mia Wild
Roko Dimić Melani Pavlović
Frane Delonga 300 m Tena Martinec
Roko Dimić Josipa Hriberski
Luka Fučko Laura Matko
Jakov Štampar 1000 m/600 m Olja Galić
Petar Rajnović Judita Dadić
Sean Jozef Knudson Lorena Gabrić
Sven Franjković 3000 m/2000 m Dorja Salopek
Vito Mandekić Sandra Žilić
Antonio Blažić Koni Dubrović
Janko Kišak 100 pr. Jana Koščak
Mihael Prelesnik Mia Wild
Frano Plazanić Enea Nikpalj
Frano Plazanić 300 pr. Klara Kapac
Matej Perić Helena Posavec
Leon Lončar Patricija Kladarić
Matko Belčić 1500 zap. Elena Ban
Sven Karminski Bruna Franjković
Vid Berković Katarina Grabić
Domagoj Marušić 3000 hod. Linda Nujić
Patrik Pivarski Zana Redžebašić
Jakov Barun Natali Topić
Janko Kišak Dalj Kate Nižić
Toma Batistić Jana Bujan
Daniel Sunara Marinela Maleš
Mihael Prelesnik Vis Marta Musladin
Ivano Škurla Iva Grbić
Leon Soldatić Anja Barbarić
Luka Leščak Motka Mihaela Alfirević
Noa Leško Vita Škiljo
Felix Hercog Magdalena Obajdin
Jan Ferina Kugla Anita Odžaković
Filip Vrkić Ivana Vojnović
Juraj Pletikosa Vita Penezić
Jan Ferina Disk Ivana Vojnović
Juraj Pletikosa Vita Barbić
Duje Dodig Paula Šljivac
Gabrijel Varga Koplje Vita Barbić
Karlo Erhardt Jana Koščak
Dorian Dolić Josipa Mikulec
Duje Dodig Kladivo Kristina Dragojević
Matteo Bakša Paula Šljivac
Dino Poznić Nikolina Vukasović
Toma Batistić 4×100 m Vita Penezić
Milan Glodić Mia Wild
Janko Kišak Jana Koščak
Luka Fučko Melani Pavlović
Frane Delonga 4×300 m Tena Martinec
Roko Dimić Josipa Hriberski

Vodstvo reprezentacije: Dražen Lovrić, Saša Belčić, Bruno Erent, Ozren Čučković, Saša Šešum, Marko Katalinić, Zoran Žiliuć, Slavko Petrović, Patrik Koščak, Predrag Saratlija, Nina Katalinić, Neven Šepović, Matija Jakopović, Ante Pavković, Benjamin Lovrić, Siniša Zagorac, Damjan Sedić, Dubravko Brdovčak, Ina Bogut

Molimo sve klubove da potvrde nastupe svojih atletičara i trenera do ponedjeljka u 12h!

 

HRVATSKI ATLETSKI SAVEZ
Croatian Athletics Federation HRVATSKI ATLETSKI SAVEZ
Croatian Athletics Federation

E: This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.  W: www.has.hr
T: +385 1 4613 499
OIB: 75893754111

Metalčeva ulica 5 (IV kat)
HR-10000 Zagreb

Copyright 2021 © Hrvatski atletski savez | Sva prava pridržana