Kalendar natjecanja

Kalendar natjecanja za 2024. [pdf]
Kalendar 2023.
Kalendar 2022.
Kalendar 2021.
Kalendar 2020.
Kalendar 2019.
Kalendar 2018.
Kalendar 2017.
Kalendar 2016.
Kalendar 2015.
Siječanj
Pe 05.01. Dvoranski miting AK Slavonija-Žito Osijek (SO)
Su 13.01. PODRAVKA Prvenstvo Hrvatske u dvorani, mlađi seniori-ke Zagreb (AGR)
Ne 14.01. Kvarnerska liga – starije kategorije dvorana Rijeka (ASPGŽ)
Sr 17.01. PODRAVKA Prvenstvo Hrvatske u štafetama u dvorani Zagreb (AGR)
Su 20.01. PODRAVKA Prvenstvo Hrvatske u dvorani, mlađi juniori-ke Zagreb (MZ)
Su 20.01. 20. Polumaraton Maslenica-Novigrad Maslenica (SAP)
Ne 21.01. Kvarnerska liga – starije kategorije dvorana Rijeka (ASPGŽ)
Sr 24.01. SRB-CRO-SLO dvorana, seniori-ke Beograd (SRB)
Sr 24.01. Dvoranski miting Varaždin (otkazano) Varaždin (SV)
Su 27.01. PODRAVKA Prvenstvo Hrvatske u dvorani, juniori-ke Zagreb (AGR)
Ne 28.01. ZAZAK - Zabavni zagrebački atletski kup - 1. kolo Zagreb (AGR)
Veljača
Su 03.02. Otvoreno prvenstvo Zagreba u dvorani Zagreb (ZAS)
Ne 04.02. Prvenstvo Balkana u dvorani, juniori-ke Beograd (SRB)
Ne 04.02. ZAZAK - Zabavni zagrebački atletski kup - 2. kolo Zagreb (AGR)
Ne 04.02. Kvarnerska liga – pojedinačno prvenstvo dvorana Rijeka (ASPGŽ)
Su 10.02. Prvenstvo Balkana u dvorani Istanbul (TUR)
Su 10.02. PODRAVKA Prvenstvo Hrvatske u dvorani, kadeti-kinje Zagreb (AGR)
Ne 11.02. PODRAVKA Prvenstvo Hrvatske u dvorani, mlađi kadeti-kinje Zagreb (ZAG)
Ne 11.02. HACL - 7. Slavonska trka Slavonski Brod (MAZSB)
Sr 14.02. Dvoranski miting Varaždin (otkazano) Varaždin (SV)
Su 17.02. Dječja kvarnerska liga - dvorana Rijeka (ASPGŽ)
Su-Ne 17.-18.02. PODRAVKA Prvenstvo Hrvatske u dvorani, seniori-ke Zagreb (DZ)
Ut 20.-21.02. WA Indoor Tour Bronze - Memorijal Josip Gašparac Osijek (SO)
Su-Ne 24.-25.02. PODRAVKA Prvenstvo Hrvatske u višebojima u dvorani Zagreb (DZ)
Ne 25.02. HACL - Split Marathon 2024 Split (MSP)
Ožujak
Pe-Ne 01.-03.03. Svjetsko dvoransko prvenstvo Glasgow (GBR)
Su 02.03. PODRAVKA Pojedinačno i ekipno prvenstvo Hrvatske u trčanju na 50 km i 100 km Slavonski Brod (MAZSB)
Su 02.03. Polojska ultra (100km) Slavonski Brod (MAZSB)
Su 02.03. Kvarnerska liga – ekipni kros Labin (ALB)
Su-Ne 02.-03.03. PODRAVKA Zimsko bacačko prvenstvo Hrvatske Split (ASK)
Ne 03.03. HACL - Cestovna utrka Holjevka Zagreb (ZAS)
Su 09.03. PODRAVKA Ekipno prvenstvo Hrvatske u krosu Sveti Martin na Muri (MČ)
Su 09.03. Prvenstvo Balkana u hodanju Antalya (TUR)
Su 09.03. Zimsko prvenstvo Zadarske županije u Kids Athletics u dvorani Zadar (ASZŽ)
Su 09.03. HTL - Crazy Hill trail 2024 Ludbreg (VVŽ)
Su-Ne 09.-10.03. Europski bacački kup Leiria (POR)
Su 23.03. Dječja kvarnerska liga - pojedinačno prvenstvo dvorana Rijeka (ASPGŽ)
Su 23.03. HTL - Promina trail Drniš (ASZ)
Ne 24.03. HALS - Ekipno prvenstvo u krosu Bjelovar (BJ)
Su 30.03. PODRAVKA Pojedinačno i ekipno PH u 1-satnom trčanju Zagreb (AGR)
Su 30.03. Svjetsko prvenstvo u krosu Beograd (SRB)
Travanj
Su 06.04. HTL - Jelsa trail Hvar (STRKA)
Ne 07.04. Proljetni kros Zadarske županije Zadar (ASZŽ)
Su 13.04. PODRAVKA Pojedinačno i ekipno PH u polumaratonu Osijek (HS)
Su 13.04. HACL - 20. Osječki Ferivi polumaraton Osijek (HS)
Su 13.04. Kvarnerska liga - starije kategorije Rijeka (ASPGŽ)
Ne 14.04. DAL - 1. kolo Makarska (SVM)
Ne 14.04. Prvenstvo Balkana u polumaratonu Nikšić (MNE)
Su 20.04. Miting Dijamantne lige Xiamen (CHN)
Su-Ne 20.-21.04. PODRAVKA Prvenstvo Hrvatske u višebojima Varaždin (SV)
Ne 21.04. Svjetsko ekipno prvenstvo u hodanju Antalya (TUR)
Ne 21.04. HACL - 7. Polumaraton Zrinskih Čakovec (MČ)
Su 27.04. PODRAVKA Pojedinačno prvenstvo Hrvatske na 10000 m i hodanju na stazi Zagreb (AGR)
Su 27.04. Miting Dijamantne lige Shanghai (CHN)
Su 27.04. Uskršnji miting Split (ASK)
Su 27.04. Miting otvorenja sezone Osijek (SO)
Su 27.04. HALS - 1. kolo - limači-ce Bjelovar (BJ)
Ne 28.04. Prvenstvo Balkana u maratonu Beograd (SRB)
Ne 28.04. PODRAVKA Pojedinačno i ekipno PH u "kratkom" trailu Ivanec (VVŽ)
Ne 28.04. HTL - 5. brdski maraton Ivanec - Novi Marof Ivanec (VVŽ)
Ne 28.04. ZAZAK - Zabavni zagrebački atletski kup - 3. kolo Zagreb (AGR)
Ne 28.04. HALS - 1. kolo - starije kategorije Čakovec (MČ)
Ne 28.04. Kvarnerska liga, Otvoreno prvenstvo Istre - starije kategorije Pula (ASI/MED)
Svibanj
Su 04.05. PODRAVKA Prvenstvo Hrvatske u štafetama Zagreb (AGR)
Su 04.05. HTL - 7. Brinje trail Brinje (MAKZG)
Ne 05.05. Proljetno prvenstvo Zadarske županije u Kids Athletics Zadar (ASZŽ)
Ne 05.05. HALS - 2. kolo - limači-ce Sisak (SI)
Ne 05.05. Dječja kvarnerska liga Labin (ALB)
Pe 10.05. Miting Dijamantne lige Doha (QAT)
Su 11.05. Međunarodni atletski miting AK Agram Zagreb (AGR)
Su 11.05. HTL - Litice oko Virovitice trail Virovitica (SLJZ)
Ne 12.05. PODRAVKA Pojedinačno i ekipno PH u planinskom trčanju Zagreb (SLJZ)
Ne 12.05. DAL - 2. kolo Zadar (ASZ)
Ne 12.05. DAL - Prvenstvo Dalmacije - limači-čice Zadar (ASZ)
Ne 12.05. Kvarnerska liga - starije kategorije Poreč (MAX)
Ne 12.05. HALS - 2. kolo - starije kategorije Varaždin (SV)
Ne 12.05. 14. Atletski miting AK Marsonia Slavonski Brod (MSB)
Su-Ne 18.-19.05. PODRAVKA Kup i ekipno PH, seniori-ke Karlovac (KK)
Su-Ne 18.-19.05. Prvenstvo Mediterana, ml. seniori-ke Ismailia (EGY)
Ne 19.05. Miting Dijamantne lige Rabat (MAR)
Ne 19.05. HACL - 25. Jaskanski polumaraton - Memorijal Predrag Bošnjak Jastrebarsko (JAS99)
Su 25.05. Miting Dijamantne lige Eugene (USA)
Su 25.05. Atletski miting AK Slavonija-Žito Osijek (SO)
Su 25.05. DAL - 3. kolo Zadar (ZAD)
Su 25.05. Kvarnerska liga - starije kategorije Koper (KP)
Su 25.05. HALS - 3. kolo - starije kategorije Zagreb (MZ)
Su 25.05. HACL - Vukovar Half Marathon 2024 Vukovar (MAV)
Su-Ne 25.-26.05. Prvenstvo Balkana, seniori-ke Izmir (TUR)
Ne 26.05. HTL - Medvednica trail Zagreb (MAZSB)
Ne 26.05. HALS - 3. kolo - limači-ce Križevci (KŽ)
Sr 29.05. Skakački miting - Korzo Jump 2024 Varaždin (SV)
Sr 29.05. Dječja kvarnerska liga - pojedinačno prvenstvo Rijeka (ASPGŽ)
Če 30.05. Miting Dijamantne lige Oslo (NOR)
Če 30.05. 5. atletska utrka 5-ica za Domovinu Zadar (ASZ)
Če 30.05. 3. CRO5RUN Zdenci Brdovečki (FIT)
Pe-Ne 31.05.-02.06. Europsko off road prvenstvo Annecy (FRA)
Lipanj
Su-Ne 01.-02.06. PODRAVKA Kup i ekipno PH, juniori-ke Zagreb (AGR)
Ne 02.06. Miting Dijamantne lige Stockholm (SWE)
Ne 02.06. HACL - 39. Plitvički maraton Plitvička jezera (PLI)
Pe-Sr 07.-12.06. Europsko atletsko prvenstvo Rim (ITA)
Su 08.06. Međunarodni noćni atletski miting Varaždin 2024 Varaždin (SV)
Su 08.06. ZAZAK - Zabavni zagrebački atletski kup - 4. kolo Zagreb (AGR)
Su 08.06. DAL - Prvenstvo Dalmacije - starije kategorije Split (ASK)
Su 08.06. Kvarnerska liga - pojedinačno prvenstvo Rijeka (ASPGŽ)
Sr-Če 12.-13.06. Skakački miting "Salix sub astra" (gradski trg) Vrbovec (SVID)
Su 15.06. HTL - Velebit trail Starigrad (SLJZ)
Su-Ne 15.-16.06. PODRAVKA Pojedinačno prvenstvo Hrvatske, mlađi juniori-ke Čakovec (MČ)
Ne 16.06. HACL - GackaRun Half&5km Otočac (PLI)
Su 22.06. CZE-CRO-HUN-POL-SVK, juniori-ke Brno (CZE)
Su-Ne 22.-23.06. PODRAVKA Pojedinačno prvenstvo Hrvatske, kadeti-kinje, mlađi kadeti-kinje Karlovac (KK)
Pe 28.06. Backyard ultra (probno natjecanje) Našice (NEXE)
Pe 28.06. Duga Resa Grin Run 2024 Duga Resa (FIT)
Su-Ne 29.-30.06. PODRAVKA Pojedinačno prvenstvo Hrvatske, seniori-ke Karlovac (KK)
Srpanj
Su 06.07. Prvenstvo Balkana, mlađi juniori-ke Maribor (SLO)
Su 06.07. HACL - 6. Noćna 10ka i polumaraton Zagreb (FIT)
Su-Ne 06.-07.07. Međunarodni atletski miting HAAK Mladost Zagreb (MZ)
Ne 07.07. Miting Dijamantne lige Paris (FRA)
Sr 10.07. Međunarodni atletski miting Čakovec 2024 Čakovec (MČ)
Pe 12.07. Miting Dijamantne lige Monaco (MON)
Su 13.07. HTL - Sljemenski maraton Zagreb (SLJZ)
Če-Ne 18.-21.07. Europsko prvenstvo, mlađi juniori-ke Banska Bystrica (SVK)
Su 20.07. Miting Dijamantne lige London (GBR)
Ut 23.07. Atletski miting AK Slavonija-Žito Osijek (SO)
Pe 26.07. Međunarodni atletski miting Split (ASK/HAS)
Su-Ne 27.-28.07. PODRAVKA Pojedinačno prvenstvo Hrvatske, juniori-ke Varaždin (SV)
Kolovoz
Če-Ne 01.-11.08. Olimpijske igre Paris (FRA)
Su 03.08. 17. Kros u šumi Musapstan Zadar (KAVZ/ASZŽ)
Su-Ne 03.-04.08. Prvenstvo Balkana, juniori-ke Beograd (SRB)
Ne 04.08. 13. Atletska utrka "Pozdrav domovini" Zadar (ASZ)
Po 05.08. 5. Atletska utrka "Oluja na Olibu" Zadar (ASZ)
Su 10.08. 22. Planinska utrka Starigrad-Veliko Rujno Starigrad (SAP)
Ne 11.08. HTL - 6. Rastoke trail Slunj (PLI)
Če 22.08. Miting Dijamantne lige Lausanne (SUI)
Su 24.08. HACL - 4. Jasenovačka utrka Jasenovac (JAS)
Ne 25.08. Miting Dijamantne lige Silesia (POL)
Po-Su 26.-31.08. Svjetsko juniorsko prvenstvo Lima (PER)
Pe 30.08. Miting Dijamantne lige Rim (ITA)
Pe-Su 30.-31.08. Skakački miting (motka) "Jump 2 Krk" (gradska riva) Krk (KRK)
Su 31.08. Atletski miting AK Slavonija-Žito Osijek (SO)
Rujan
Ut 03.09. "Dinamo-Zrinjevac 2024" - međunarodni atletski miting Zagreb (DZ)
Če 05.09. Miting Dijamantne lige Zürich (SUI)
Pe-Ne 06.-08.09. WA Continental Tour Gold ZAGREB 2024 Zagreb (CRO)
Su 07.09. DAL - 4. kolo * (DAL)
Ne 08.09. Kvarnerska liga * (ASPGŽ)
Sr 11.09. Međunarodni atletski miting Karlovac (KK)
Pe-Su 13.-14.09. Miting Dijamantne lige Brussels (BEL)
Su 14.09. Pojedinačno i ekipno PH u "dugom" trailu Vodice (OKIT)
Su-Ne 14.-15.09. Pojedinačno prvenstvo Hrvatske, mlađi seniori-ke Varaždin (SV)
Pe-Ne 20.09. HTL - Ultra trail Dinarides Sinj (KN)
Su 21.09. Kup i ekipno PH, kadeti-kinje Zagreb (DZ)
Su 21.09. HTL - Mazator trail Sibinj (MAZSB)
Ne 22.09. HACL - 30. Varaždinski polumaraton Varaždin (M95)
Su 28.09. CRO-CZE-HUN-SLO-SVK, kadeti-kinje * (CRO)
Ne 29.09. Zadar Meeting 2024 Zadar (ASZŽ)
Ne 29.09. HACL - 2. Srakarsko-svibovečki cener Sraćinec (VVŽ)
Listopad
Su 05.10. Pojedinačno PH u cestovnom hodanju Zagreb (AGR)
Su 05.10. 7. Atletska utrka linijom obrane grada Zadra Zadar (ASZŽ)
Su 05.10. 9. Baranjski Ferivi polumaraton Kopačevo (SO)
Su 05.10. HALS - 3. kolo - limači-ce Križevci (KŽ)
Ne 06.10. HALS - 4. kolo - starije kategorije Zagreb (DZ)
Ne 06.10. ZAZAK - Zabavni zagrebački atletski kup - 5. kolo Zagreb (AGR)
Ne 06.10. Jesensko prvenstvo Zadarske županije u Kids Athletics Zadar (ASZŽ)
Ne 06.10. Kvarnerska liga - starije kategorije * (ASPGŽ)
Su 12.10. DAL - Prvenstvo Dalmacije u krosu * (DAL)
Su 12.10. HALS - pojedinačno prvenstvo - starije kategorije Varaždin (SV)
Ne 13.10. Pojedinačno i ekipno PH u maratonu Zagreb (ZAS)
Ne 13.10. HACL - 32. Zagrebački maraton - WA Label Road Race Zagreb (ZAS)
Ne 13.10. HALS - pojedinačno prvenstvo - limači-ce Varaždin (SV)
Su 19.10. HACL - 7. Atletska utrka za grb Grada Zaprešića Zaprešić (FIT)
Su 19.10. Miting grada Makarske Makarska (SVM)
Su 19.10. Otvoreno prvenstvo Dubrovnika Dubrovnik (DU)
Su 19.10. Prvenstvo Zadarske županije u krosu Zadar (ASZŽ)
Su 19.10. Kvarnerska liga – pojedinačno prvenstvo u krosu Labin (ALB)
Ne 20.10. Zabok Industrial Race 2024 Zabok (ZABOK)
Ne 20.10. HALS - Pojedinačno prvenstvo u krosu Bjelovar (BJ)
Su 26.10. Pojedinačno prvenstvo Hrvatske u krosu Zadar (ASZ)
Studeni
Su 02.11. Pojedinačno i ekipno PH u cestovnom trčanju Zaprešić (FIT)
Ne 03.11. Dječja kvarnerska liga * (ASPGŽ)
Ne 03.11. Zagrebački noćni cener Zagreb (MAZSB)
Su 09.11. Prvenstvo Balkana u krosu * (ROU)
Su 09.11. Pojedinačno i ekipno PH u 12-satnom i 6-satnom trčanju Zagreb (SLJZ)
Ne 10.11. HACL - 37. Polumaraton Ivan Starek Zagreb (MAKZG)
Su 16.11. 8. Atletska utrka Dani sjećanja od Škabrnje do Vukovara Škabrnja (SAP)
Su 23.11. HACL - 41. Mali maraton Nin-Zadar Zadar (ASZ)
Su 23.11. HTL - Papuk trail Papuk (KN)
Prosinac
Su 07.12. HACL - 5. Šibenik Half Marathon - RUNESCO Šibenik (FIT)
Su 07.12. Atletska utrka Poličnik 2024 (10 km) Poličnik (SAP)
Ne 08.12. Europsko prvenstvo u krosu Antalya (TUR)
Su 14.12. Božićni atletski miting 2024 Makarska (SVM)
Su 14.12. HTL - Adventski trail "Tri kastafska vrha" Kastav (RIKA)
Su 21.12. Memorijal Željko Šobot - dvoranski miting Zagreb (DZ)
Su 21.12. Štafetne utrke 4x1000m i 4x250m Zadar (ASZŽ/KAVZ)
Su 28.12. 22. Božićna utrka Pero Mazija (5 km) Zadar (ASZ)
Po 30.12. Miting otvorenja dvoranske sezone 2025 Osijek (SO)

HRVATSKI ATLETSKI SAVEZ
Croatian Athletics Federation HRVATSKI ATLETSKI SAVEZ
Croatian Athletics Federation

E: This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.  W: www.has.hr
T: +385 1 4613 499
OIB: 75893754111

Metalčeva ulica 5 (IV kat)
HR-10000 Zagreb

Copyright 2023 © Hrvatski atletski savez | Sva prava pridržana