Određen konačni sastav za kadetski susret u Čakovcu protiv Slovenije
Zagreb (22.9.2021.) – Susret reprezentacija Hrvatske i Slovenije za kadete i kadetkinje će se održati u Čakovcu 26. rujna, a izbornik kadetske reprezentacije Saša Belčić odredio je konačni sastav reprezentacije za nastup na tom natjecanju.
SASTAV KADETSKE REPREZENTACIJE |
||
Kadeti |
|
Kadetkinje |
Toma Batistić |
100 m |
Vita Penezić |
Milan Glodić |
Mia Wild |
|
Roko Dimić |
Melani Pavlović |
|
Dominik Jezernik |
300 m |
Tena Martinec |
Roko Dimić |
Josipa Hriberski |
|
Luka Fučko |
Laura Matko |
|
Jakov Štampar |
1000 m/600 m |
Olja Galić |
Petar Rajnović |
Judita Dadić |
|
Sean Jozef Knudson |
Lorena Gabrić |
|
Sven Franjković |
3000 m/2000 m |
Dorja Salopek |
Vito Mandekić |
Sandra Žilić |
|
Antonio Blažić |
Koni Dubrović |
|
Janko Kišak |
100 pr. |
Jana Koščak |
Mihael Prelesnik |
Mia Wild |
|
Frano Plazanić |
Enea Nikpalj |
|
Frano Plazanić |
300 pr. |
Klara Kapac |
Matej Perić |
Helena Posavec |
|
Leon Lončar |
Patricija Kladarić |
|
Matko Belčić |
1500 zap. |
Sunčica Vrdoljak |
Sven Karminski |
Bruna Franjković |
|
Vid Berković |
Neli Belač |
|
Domagoj Marušić |
3000 hod. |
Linda Nujić |
Patrik Pivarski |
Zana Redžebašić |
|
Jakov Barun |
Natali Topić |
|
Janko Kišak |
Dalj |
Kate Nižić |
Toma Batistić |
Jana Bujan |
|
Daniel Sunara |
Marinela Maleš |
|
Mihael Prelesnik |
Vis |
Marta Musladin |
Ivano Škurla |
Iva Grbić |
|
Karlo Maibaum |
Anja Barbarić |
|
Luka Leščak |
Motka |
Mihaela Alfirević |
Noa Leško |
Vita Škiljo |
|
Felix Hercog |
Magdalena Obajdin |
|
Jan Ferina |
Kugla |
Anita Odžaković |
Filip Vrkić |
Ivana Vojnović |
|
Juraj Pletikosa |
Vita Penezić |
|
Jan Ferina |
Disk |
Ivana Vojnović |
Juraj Pletikosa |
Vita Barbić |
|
Duje Dodig |
Paula Šljivac |
|
Grgo Dominik Anzulović |
Koplje |
Vita Barbić |
Karlo Erhardt |
Jana Koščak |
|
Dorian Dolić |
Josipa Mikulec |
|
Duje Dodig |
Kladivo |
Nika Pekez |
Matteo Bakša |
Paula Šljivac |
|
Dino Poznić |
Nikolina Vukasović |
|
Toma Batistić |
4×100 m |
Vita Penezić |
Milan Glodić |
Mia Wild |
|
Janko Kišak |
Jana Koščak |
|
Luka Fučko |
Melani Pavlović |
|
Frane Delonga |
4×300 m |
Tena Martinec |
Roko Dimić |
Josipa Hriberski |
S njima će na natjecanju biti Dražen Lovrić kao vođa, tehničko vodstvo: Bruno Erent i Ozren Čučković te treneri: Saša Belčić, Saša Šešum, Marko Katalinić, Zoran Žilić, Slavko Petrović, Patrik Koščak, Predrag Saratlija, Nina Katalinić, Neven Šepović, Matija Jakopović, Ante Pavković, Benjamin Lovrić, Siniša Zagorac, Damjan Sedić, Dubravko Brdovčak i Ina Bogut.
Okupljanje reprezentacije je predviđeno u 12h na stadionu u Čakovcu.
Reprezentativci iz Zagreba, Velike Gorice i Karlovca na put kreću s parkirališta sportskog parka Mladosti u nedjelju 26. rujna u 09:30 sati, ostali prema dogovoru s uredom saveza.
Povratak je predviđen u večernjim satima.