Susret kadetske reprezentacije u Čakovcu!
Zagreb (17.09.2021.) – Zbog pogoršanja situacije s pandemijom COVID-19 i otkazivanja većine reprezentacija kadetski peteromeč koji se trebao održati u Znojmu u Češkoj 25.09.2021. neće biti održan.
Kako kadeti i ove godine nebi ostali bez nastupa za reprezentaciju Hrvatski atletski savez je pokrenuo inicijativu te s Atletskom Zvezom Slovenije dogovorio susret reprezentacija u Čakovcu u nedjelju 26.09.2021.!
Kako bi pružili priliku za nastupom većem broju kadeta predložili smo da za reprezentaciju nastupi po troje natjecatelja po disciplini.
Ostali detalji oko samog natjecanja bit će objavljeni naknadno!
Preliminarni sastav kadetske reprezentacije odlukom izbornika Saše Belčića je slijedeći:
SASTAV KADETSKE REPREZENTACIJE | ||
Kadeti | Kadetkinje | |
Toma Batistić | 100 m | Vita Penezić |
Milan Glodić | Mia Wild | |
Roko Dimić | Melani Pavlović | |
Frane Delonga | 300 m | Tena Martinec |
Roko Dimić | Josipa Hriberski | |
Luka Fučko | Laura Matko | |
Jakov Štampar | 1000 m/600 m | Olja Galić |
Petar Rajnović | Judita Dadić | |
Sean Jozef Knudson | Lorena Gabrić | |
Sven Franjković | 3000 m/2000 m | Dorja Salopek |
Vito Mandekić | Sandra Žilić | |
Antonio Blažić | Koni Dubrović | |
Janko Kišak | 100 pr. | Jana Koščak |
Mihael Prelesnik | Mia Wild | |
Frano Plazanić | Enea Nikpalj | |
Frano Plazanić | 300 pr. | Klara Kapac |
Matej Perić | Helena Posavec | |
Leon Lončar | Patricija Kladarić | |
Matko Belčić | 1500 zap. | Elena Ban |
Sven Karminski | Bruna Franjković | |
Vid Berković | Katarina Grabić | |
Domagoj Marušić | 3000 hod. | Linda Nujić |
Patrik Pivarski | Zana Redžebašić | |
Jakov Barun | Natali Topić | |
Janko Kišak | Dalj | Kate Nižić |
Toma Batistić | Jana Bujan | |
Daniel Sunara | Marinela Maleš | |
Mihael Prelesnik | Vis | Marta Musladin |
Ivano Škurla | Iva Grbić | |
Leon Soldatić | Anja Barbarić | |
Luka Leščak | Motka | Mihaela Alfirević |
Noa Leško | Vita Škiljo | |
Felix Hercog | Magdalena Obajdin | |
Jan Ferina | Kugla | Anita Odžaković |
Filip Vrkić | Ivana Vojnović | |
Juraj Pletikosa | Vita Penezić | |
Jan Ferina | Disk | Ivana Vojnović |
Juraj Pletikosa | Vita Barbić | |
Duje Dodig | Paula Šljivac | |
Gabrijel Varga | Koplje | Vita Barbić |
Karlo Erhardt | Jana Koščak | |
Dorian Dolić | Josipa Mikulec | |
Duje Dodig | Kladivo | Kristina Dragojević |
Matteo Bakša | Paula Šljivac | |
Dino Poznić | Nikolina Vukasović | |
Toma Batistić | 4×100 m | Vita Penezić |
Milan Glodić | Mia Wild | |
Janko Kišak | Jana Koščak | |
Luka Fučko | Melani Pavlović | |
Frane Delonga | 4×300 m | Tena Martinec |
Roko Dimić | Josipa Hriberski |
Vodstvo reprezentacije: Dražen Lovrić, Saša Belčić, Bruno Erent, Ozren Čučković, Saša Šešum, Marko Katalinić, Zoran Žiliuć, Slavko Petrović, Patrik Koščak, Predrag Saratlija, Nina Katalinić, Neven Šepović, Matija Jakopović, Ante Pavković, Benjamin Lovrić, Siniša Zagorac, Damjan Sedić, Dubravko Brdovčak, Ina Bogut
Molimo sve klubove da potvrde nastupe svojih atletičara i trenera do ponedjeljka u 12h!