Menu

Kalendar natjecanja HAS-a za 2017.

    Kalendar natjecanja za 2017. [pdf] Kalendar 2016.
    Kalendar natjecanja HUCIPT-a Kalendar 2015.
      Kalendar 2014.
      Kalendar 2013.
      Kalendar 2012.
Siječanj
Ne 01.01. 39. Novogodišnja ponoćna utrka Varaždina Varaždin (SV)
Če 12.01. Prvenstvo Slavonije i Baranje u dvorani Osijek (SO)
Su 21.01. Prvenstvo Hrvatske u dvorani, ml. juniori-ke Rijeka (KR)
Su 21.01. Prvenstvo Hrvatske u dvorani u kružnim trčanjima, seniori-ke Beč
Ne 22.01. Kvarnerska liga – 1. kolo - dvorana Rijeka (ASPGŽ)
Su 28.01. Prvenstvo Hrvatske u dvorani, ml. seniori-ke Rijeka (KR)
Veljača
Su 04.02. Prvenstvo Hrvatske u dvorani, juniori-ke Rijeka (KR)
Ne 05.02. Otvoreno prvenstvo Zagreba u dvorani Zagreb (ZAS)
Ne 05.02. Kvarnerska liga – 1. kolo dječje KL - dvorana Rijeka (ASPGŽ)
Su 11.02. Prvenstvo Hrvatske u dvorani, kadeti-kinje Rijeka (KR)
Ne 12.02. Prvenstvo Balkana u dvorani, juniori-ke Istanbul (TUR)
Su 18.02. Prvenstvo Hrvatske u dvorani, seniori-ke Rijeka (KR)
Ne 19.02. Kvarnerska liga – 2. kolo pojedinačno prvenstvo - dvorana Rijeka (ASPGŽ)
Su 25.02. Prvenstvo Balkana u dvorani Beograd (SRB)
Su 25.02. Prvenstvo Hrvatske u dvorani, ml. kadeti-kinje Rijeka (KR)
Su 25.02. Zimsko bacačko prvenstvo Hrvatske Split (ASK)
Ne 26.02. Splitski polumaraton Split (MSP)
Ožujak
Pe-Ne 03.-05.03. Europsko prvenstvo u dvorani Beograd (SRB)
Su 04.03. Otvoreno prvenstvo Hrvatske u dvorani, veterani-ke Rijeka
Su 04.03. Kvarnerska liga – 3. kolo - ekipno prvenstvo u krosu Labin (ALB)
Ne 05.03. Holjevka - cestovna utrka 10 km Zagreb (ZAS)
Su 11.03. Ekipno prvenstvo Hrvatske u krosu Čakovec (MČ)
Su 11.03. DAL - 1. kolo - limači-ce Split (ASK)
Su-Ne 11.-12.03. Europski bacački kup Gran Canaria (ESP)
Su 18.03. Kvarnerska liga – 2. kolo dječje KL - pojedinačno prv. - dvorana Rijeka (ASPGŽ)
Ne 19.03. Zimsko prvenstvo Hrvatske u trčanjima na stazi Pula (IP)
Ne 19.03. Zagrebački proljetni polumaraton Zagreb (SVZG)
Ne 19.03. DAL - 1. miting - ml.kad., kad., jun., sen. Makarska (DAL)
Su 25.03. DAL - 2. miting - ml.kad., kad., jun., sen. Split (ASK)
Ne 26.03. Ekipno prvenstvo Hrvatske u polumaratonu Velika Gorica (MVG)
Ne 26.03. Svjetsko prvenstvo u krosu Kampala (UGA)
Travanj
Su 01.04. Osječki Ferivi polumaraton Osijek (HS)
Ne 02.04. HALS – prvenstvo u krosu Koprivnica (KC)
Ne 02.04. Supermaraton Zagreb-Čazma Čazma
Su 08.04. Prvenstvo Balkana u hodanju Florina (GRE)
Su 08.04. Uskršnji miting Split (ASK)
Su 08.04. HALS – 1. kolo – mlađe i starije kategorije Varaždin (SV)
Ne 09.04. Kros "Sportskih novosti" Zagreb (HAS/SN)
Su 15.04. Pojedinačno prvenstvo Hrvatske na 10000 m i hodanju na stazi Zagreb (AGR)
Su 22.04. Kvarnerska liga – 4. kolo Poreč (MAX)
Su-Ne 22.-23.04. Svjetsko prvenstvo u štafetama Nassau (BAH)
Ne 23.04. Pojedinačno prvenstvo Hrvatske u maratonu Rijeka (RIMAR)
Ne 23.04. Riječki Maraton Rijeka (RIMAR)
Če 27.04. Miting otvorenja sezone Osijek (SO)
Su 29.04. Prvenstvo Hrvatske u štafetama Zagreb (AGR)
Ne 30.04. Dubrovački polumaraton Dubrovnik (DU)
Ne 30.04. HALS – Jasenovačka milja Jaenovac (JAS)
Svibanj
Sr 03.05. Ekipno prvenstvo Hrvatske - kvalifikacije, kadeti-kinje Regije
Sr 03.05. DAL - 3. miting - ml.kad., kad., jun., sen. Split (ASK)
Su 06.05. Međunarodni atletski miting AK Agram Zagreb (AGR)
Su 06.05. Kvarnerska liga – 3. kolo dječje KL Rijeka (ASPGŽ)
Ne 07.05. HALS – 2. kolo – mlađe i starije kategorije Čakovec (MČ)
Su 13.05. DAL - Prvenstvo Dalmacije - limači-ce Zadar (ZAD)
Su-Ne 13.-14.05. Prvenstvo Hrvatske u višebojima Zagreb (MZ)
Ne 14.05. Prvenstvo Balkana u polumaratonu Priština (KOS)
Ne 14.05. Ekipno PH u planinskom trčanju Zagreb (SLJZ)
Sr 17.05. Ekipno prvenstvo Hrvatske - finale, kadeti-kinje Split (ASK)
Su-Ne 20.-21.05. Kup Hrvatske, juniori-ke Zagreb (AGR)
Ne 21.05. Europski kup u hodanju Podebrady (CZE)
Su-Ne 27.-28.05. Pojedinačno prvenstvo Hrvatske, mlađi juniori-ke Varaždin (SV)
Sr 31.05. 3. međunarodni noćni miting – Atletika pod zvijezdama Varaždin (SV)
Lipanj
Su 03.06. Prvenstvo Balkana, mlađi juniori-ke Istanbul (TUR)
Su 03.06. DAL - 3. kolo - limači-ce Makarska (SVM)
Su 03.06. Kvarnerska liga – 4. kolo dječje KL - pojedinačno prvenstvo Rijeka (ASPGŽ)
Ne 04.06. "Dinamo-Zrinjevac 2017" - međunarodni atletski miting Zagreb (DZ)
Ne 04.06. Plitvički maraton Plitvice (SVZG)
Pe 09.06. Karlovački cener (10 km) Karlovac (SVZG)
Su 10.06. Prvenstvo Balkana u planinskom trčanju Teteven (BUL)
Su 10.06. Europski kup na 10000 m Minsk (BLR)
Su 10.06. DAL - 4. miting - ml.kad., kad., jun., sen. Split (ASK)
Su 10.06. Kvarnerska liga – 6. kolo - pojedinačno prvenstvo Rijeka (ASPGŽ)
Su-Ne 10.06. IAU Svjetsko prvenstvo u trailu Badia Prataglia (ITA)
Su-Ne 10.-11.06. Ekipno prvenstvo Hrvatske, seniori-ke Zagreb (AGR/HAS)
Ut 13.06. Atletski miting Osijek (SO)
Če 15.06. HALS – 3. kolo – mlađe i starije kategorije Čakovec (MČ)
Su 17.06. 10. Polumaraton "Tri jezera" Fužine (KR)
Su-Ne 17.-18.06. Pojedinačno prvenstvo Hrvatske, juniori-ke Varaždin (SV)
Ne 18.06. Pojedinačno PH u planinskom trčanju na duge staze Varaždin (VVŽ)
Su 24.06. Pojedinačno PH u planinskom trčanju Ivančica (IVIV)
Su-Ne 24.-25.06. Ekipno prvenstvo Europe - 2. liga Tel Aviv (ISR)
Su-Ne 24.-25.06. Pojedinačno prvenstvo Hrvatske, kadeti-kinje, ml.kadeti-kinje Osijek (SO)
Srpanj
Su 01.07. Turnir 4 grada Zagreb (CRO)
Su-Ne 01.-02.07. Prvenstvo Balkana, juniori-ke Pitesti (ROU)
Su-Ne 01.-02.07. Ekipno europsko prvenstvo u višebojima Monzon (ESP)
Su-Ne 01.-02.07. IAU Svjetsko prvenstvo u trčanju 24 sata Belfast (GBR)
Su-Ne 01.-02.07. Otvoreno prvenstvo Hrvatske, veterani-ke Čakovec (MČ/HAVU)
Sr 05.07. Otvoreno prvenstvo Zagreba Zagreb (ZAS)
Su 08.07. Europsko prvenstvo u planinskom trčanju Kamnik (SLO)
Su-Ne 08.-09.07. Pojedinačno prvenstvo Hrvatske, seniori-ke Zagreb (DZ)
Sr-Ne 12.-16.07. Svjetsko prvenstvo – mlađi juniori Nairobi (KEN)
Če-Ne 13.-16.07. Europsko prvenstvo – mlađi seniori Bydgoszcz (POL)
Su-Ne 15.-16.07. Prvenstvo Balkana, seniori-ke Novi Pazar (SRB)
Če-Ne 20.-23.07. Europsko prvenstvo – juniori-ke Grosseto (ITA)
Po-Su 24.-29.07. Europski olimpijski festival mladih - EYOF Györ (HUN)
Ne 30.07. WMRA Svjetsko prvenstvo u planinskom trčanju Premana (ITA)
Kolovoz
Pe-Ne 04.-13.08. Svjetsko prvenstvo London (GBR)
Ne 06.08. WMRA svjetsko prvenstvo u planinskom trčanju na duge staze Premana (ITA)
Ne-Pe 23.-28.08. Univerzijada Taipei (TPE)
Su 26.08. DAL - 5. miting - ml.kad., kad., jun., sen. Zadar (ZAD)
Po-Ut 28.-29.08. IAAF World Challenge Meeting ZAGREB 2017 Zagreb (CRO)
Rujan
Pe 01.09. Kup Hrvatske - kvalifikacije, kadeti-kinje Osijek (SO)
Su 02.09. Kup Hrvatske - kvalifikacije, kadeti-kinje Rijeka (KR)
Su 02.09. Kup Hrvatske - kvalifikacije, kadeti-kinje Split (ASK)
Ne 03.09. Kup Hrvatske - kvalifikacije, kadeti-kinje Varaždin (MAKVŽ)
Su 09.09. Pojedinačno prvenstvo Hrvatske na 100 km Sv. Martin na Muri (SLJZ)
Su-Ne 09.-10.09. Pojedinačno prvenstvo Hrvatske, ml.seniori-ke Zagreb (AGR/HAS)
Ne 10.09. Pojedinačno prvenstvo Hrvatske, kadeti-kinje, ml.kadeti-kinje (neodržane discipline) Zagreb (AGR/HAS)
Su-Ne 16.-17.09. Kup Hrvatske, seniori-ke Zagreb (MZ)
Ne 17.09. Varaždinski polumaraton Varaždin (M95)
Pe-Ne 22.-24.09. Prvenstvo Balkana, veterani-ke Stara Zagora (BUL)
Su 23.09. Kup Hrvatske - finale, kadeti-kinje Rijeka (KR)
Ne 24.09. Ekipno prvenstvo Hrvatske, juniori-ke Rijeka (KR)
Su 30.09. CRO-CZE-HUN-SLO-SVK, kadeti-kinje Varaždin (CRO)
Su 30.09. Prvenstvo Hrvatske u Trailu Rabac (ALBA)
Su 30.09. Lošinjski polumaraton Lošinj
Listopad
Ne 01.10. HALS – 6. kolo – mlađe i starije kategorije Čakovec (MČ)
Su 07.10. Pojedinačno PH u cestovnom hodanju na 20 km i 50 km Beč (AUT)
Su 07.10. DAL - 4. kolo - limači-ce Makarska (SVM)
Su 07.10. Kvarnerska liga – 7. kolo Rijeka (ASPGŽ)
Ne 08.10. Prvenstvo Balkana u maratonu Zagreb (CRO)
Ne 08.10. Ekipno prvenstvo Hrvatske u maratonu Zagreb (ZAS)
Ne 08.10. Zagrebački maraton Zagreb (CRO)
Ne 08.10. HALS – 7. kolo – mlađe i starije kategorije Varaždin (MAKVŽ)
Su 14.10. Kvarnerska liga – 5. kolo dječje KL Rijeka (ASPGŽ)
Ne 15.10. HALS – mlađe i starije kategorije - pojedinačno prvenstvo Varaždin (SV)
Ne 22.10. Pojedinačno i ekipno PH u cestovnom trčanju Makarska (SVM)
Su 28.10. Prvenstvo Hrvatske u cestovnom hodanju Zagreb (AGR)
Su 28.10. DAL - Pojedinačno prvenstvo Dalmacije u krosu Sv. Filip i Jakov (ROG)
Su 28.10. Kvarnerska liga – 8. kolo - pojedinačno prvenstvo u krosu Čavle (GROBN)
Studeni
Su 04.11. Pojedinačno prvenstvo Hrvatske u krosu Kutina (MK)
Ne 12.11. Pojedinačno prvenstvo Hrvatske u polumaratonu Zagreb (MAKZG)
Su 18.11. Prvenstvo Balkana u krosu Canakkale (TUR)
Prosinac
Ne 10.12. Europsko prvenstvo u krosu Šamorín (SVK)
Su 23.12. Međunarodni Božićni miting Hajduk 2017 Split (HAJ)
Su 23.12. Božićni dvoranski skakački miting - Memorial Željko Šobot Zagreb (DZ)
Če 28.12. Miting otvorenja dvoranske sezone Osijek (SO)

Sponzori

Nike