Logo

Sastav kadetske reprezentacije za nastup u Ptuju

HASZagreb (23.09.2019.) - Nakon održanog finala Kupa Hrvatske za kadete i kadetkinje, izbornik kadetske reprezentacije Srećko Opašić odredio je koji će kadeti i kadetkinje nastupiti za reprezentaciju u slovenskom Ptuju. Tamo će se u subotu 28. rujna održati tradicionalni susret kadetskih reprezentacija Mađarske, Češke, Hrvatske, Slovačke i Slovenije.

Kadetkinje:

 

1. Tea Krolo - 100m, 300m, 4x300m mix

2. Mia Wild - 100m, 4x100m

3. Nicole Milić - 300m, 4x300m mix

4. Olja Galić - 600m

5. Dea Petrović - 600m

6. Lorena Bartaković - 2000m

7. Sandra Žilić - 2000m

8. Marcela Rušev - 100m prepone, 4x100m

9. Lucija Grd - 100m prepone

10. Klara Koščak - 300m prepone

11. Petra Mauk - 300m prepone

12. Mia Marek - 3000m sportsko hodanje

13. Lana Švrabić - 3000m sportsko hodanje

14. Daniela Jelić - Skok u dalj, 4x100m

15. Veronika Šokota - Skok u dalj

16. Klara Barbić - Skok u vis

17. Jana Koščak - Skok u vis

18. Barbara Crnjac - Skok motkom

19. Petra Šešum - Skok motkom

20. Viktorija Vujović - Kugla, 4x100m

21. Frida Arapović - Kugla, Disk

22. Laura Vinkešević - Disk

23. Lucija Pendić - Kladivo

24. Nikolina Josipović - Kladivo

25. Laura Žeravica - Koplje

26. Veronika Šokota - Koplje

Kadeti:

1. Marko Orešković - 100m, 300m, 4x300m mix

2. Franko Salaj - 100m, 300m, 4x300m mix

3. David Livada - 1000m

4. Vid Šašinka - 1000m

5. Antonio Ban - 3000m

6. Noa Toničić - 3000m

7. Marko Kušter - 100m prepone

8. Rosandić Lovro - 100m prepone, 300m prepone

9. Buzina Joško - 300m prepone

10. Niko Kožul - 3000m sportsko hodanje

11. Bruno Di Giusto - 3000m sportsko hodanje

12. Luka Ćurković - Skok u dalj, 4x100m

13. Bernard Bručić - Skok u dalj, 4x100m

14. Tin Jelić - Skok u Vis

15. Roko Farkaš - Skok u vis

16. Rocco Martinović - Skok s motkom

17. Karlo Salaj - Skok s motkom

18. Ivan Kovač - Kugla

19. Mijo Radić - Kugla

20. Tvrtko Rončević - Disk

21. Andre Jure Čubelić - Disk

22. Branimir Ugrina - Kladivo, Koplje

23. Tvrtko Rončević - Kladivo

24. Vid Šupih-Kvaternik - Koplje

25. Ivan Hodak - 4x100m

26. Domagoj Brodar - 4x100m

Vodstvo Puta i treneri:

Slobodan Miolović, Srećko Opašić, Ozren Čučković, Iva Majurec, Jasmina Katalinić, Matija Jakopović, Goran Grd, Zoran Žilić, Saša Sešum, Atila Salaj, Patrik Koščak, Tomislav Vranić, Marko Mastelić, Tomislav Saratlija, Josip Krpan, Damir Bošnjak, Dubravko Brdovčak 

Doktor

Danijela Vrhovski

 

Detalji puta bit će objavljeni sljedećih dana.

 

 

 

 

 

 

 

 

Hrvatski atletski savez © Sva prava pridržana