Bronca za Sandru Perković u finalu bacanja diska

Doha (04.10.2019.) - Svojoj kolekciji medalja sa svjetskih prvenstava (dva zlata i jedno srebro), Sandra Perković dodala je i broncu koju je osvojila u današnjem finalu bacanja diska s hicem od 66,72 m.

Sandra je ovaj hitac bacila već u prvoj seriji, u drugoj je bacila do 62,30 m, a u trećoj 66,19 m. U sljedeće tri serije Sandra nije imala ispravnih hitaca. Bolje od nje bio je kubanski dvojac Yaimé Pérez koja je osvojila naslov svjetske prvakinje sa 69,17 m i Denia Caballero na drugom mjestu sa 68,44 m. Sandra sada ima impresivnu kolekciju medalja u kojoj su dva olimpijska zlata, dva svjetska zlata, svjetsko srebro i bronca te pet europskih zlata. Današnja medalja je ujedno i 9 hrvatska medalja sa svjetskih prvenstava. Rezultati ...