Menu

Klara Andrijašević šesta u finalu 1500 m

HASGyör (29.07.2017.) - Danas je bio posljednji dan atletskog programa na EYOF-u u mađarskom Györu. Jedina i posljednja od naših danas je nastupila Klara Andrijašević u finalu utrke na 1500 m osvojivši 6. mjesto s osobnim rekordom 4:31,30. To je ujedno i drugi rezultat sezone u Hrvatskoj u ovoj disciplini, a koliko je to bila dobra utrka govori podatak da je od 12 finalistica čak njih 8 istrčalo svoje osobne rekorde.

Tako su naši mladi atletičari završili svoj nastup na ovogodišnjem EYOF-u s jednom osvojenom brončanom medaljom koju je osvojio Erik Sluga na 400 m, te s još tri plasmana u prvih 8 - peto mjesto Veronike Drljačić na 400 m i šestim mjestima Svena Salaja u skoku s motkom i Klare Andrijašević na 1500 m. Rezultati ...