Menu

AK Agram ekipni prvak Hrvatske u polumaratonu kod muškaraca i kod žena

HASZagreb (27.03.2017.) - Jučer je u Velikoj Gorici u organizaciji MK Velika Gorica i u sklopu Turopoljske utrke održano i ekipno prvenstvo Hrvatske u polumaratonu na kojem je u obje konkurencije (muškoj i ženskoj) slavio AK Agram. U muškoj konkurenciji ekipa AK Agram imala ukupni rezultat 3:33:13 u sastavu Antun Rudolf Pavelić, Petar Bratulić i Zlatko Kožuhar. Drugo mjesto je osvojio AK Svetice (3:34:06) u sastavu Danijel Fak, Nikola Mikulić i Dorian Miškulin, a treće AK Rudolf Perešin (3:46:13) u sastavu Dražen Dinjar, Matija Grabovečki i Nikola Škvorc.

U ženskoj konkurenciji ukupno vrijeme ekipe AK Agram je bilo 4:09:32 u sastavu Matea Matošević, Ljiljana Ćulibrk i Ivana Grubišić. Drugo mjesto osvojile su trkačice AK Sljeme (4:35:55) u sastavu Veronika Jurišić, Petra Kontić i Paula Vrdoljak, a treće trkačice AK Marathon 95 (4:45:25) u sastavu Jasmina Ilijaš, Mirela Turk i Jasenka Martinez.

Najbolji pojedinačni rezultat kod muškaraca imao je Danijel Fak koji je ovu dionicu istrčao za 1:08:39, a kod žena Matea Matošević koja je pobijedila u vremenu 1:16:51. Rezultati ...