Menu

Kalendar natjecanja HAS-a za 2013.

    Kalendar natjecanja za 2013. [pdf] Kalendar 2012.
      Kalendar 2011.
      Kalendar 2010.
Siječanj
Su 19.01. Prvenstvo Hrvatske u dvorani - seniori-ke - 400,800,1500,3000 m Beč (AUT)
Su 19.01. Prvenstvo Hrvatske u dvorani - mlađi kadeti-kinje Rijeka (KAT)
Su 26.01. Otvoreno prvenstvo Zagreba u dvorani Zagreb (ZAS)
Su 26.01. Prvenstvo Hrvatske u dvorani - kadeti-kinje Rijeka (KAT)
Veljača
Su 02.02. Prvenstvo Hrvatske u dvorani - mlađi juniori-ke Zagreb (DZ)
Ne 03.02. Kup europskih klupskih prvaka u krosu Castellon (ESP)
Su 09.02. Prvenstvo Hrvatske u dvorani - juniori-ke Zagreb (MZ)
Su 16.-17.02. Prvenstvo Hrvatske u dvorani - seniori-ke Rijeka (KAT) i Osijek (SO)
Su 23.02. Prvenstvo Balkana u dvorani Istanbul (TUR)
Su 23.02. Zimsko bacačko prvenstvo Hrvatske Split (ASK)
Ožujak
Pe-Ne 01.-03.03. Europsko prvenstvo u dvorani Göteborg (SWE)
Su 02.03. Zimsko prvenstvo Hrvatske na kružnoj stazi - seniori-ke Pula (IP)
Ne 03.03. Prvenstvo Hrvatske u dvorani - veterani-ke Zagreb
Su 09.03. Ekipno prvenstvo Hrvatske u krosu Varaždin (SV)
Su 09.03. Prvenstvo Balkana u krosu Beograd (SRB)
Su 16.03. DAL - II. kolo - limači-ce Split (ASK)
Su-Ne 16.-17.03. Europski zimski bacački kup Castellon (ESP)
Ne 17.03. Turopoljska utrka Velika Gorica (MVG)
Ne 17.03. DAL - I. kolo - starije kategorije Makarska (SVM)
Ne 24.03. Svjetsko prvenstvo u krosu Bydgoszcz (POL)
Ne 24.03. Ekipno PH u polumaratonu
Osječki polumaraton
Osijek (HS)
Ne 24.03. Supermaraton Zagreb-Čazma Zagreb-Čazma
Travanj
Su 06.04. Pojedinačno prvenstvo Hrvatske na 10000 m i hodanju na stazi Sinj (SINJ)
Su 06.04. HALS - kros prvenstvo Karlovac (KK)
Su 13.04. DAL - I. kolo - limači-ce Makarska (SVM)
Su 13.04. HALS - I. kolo - mlađe kategorije Varaždin (MAKVŽ)
Ne 14.04. HALS - I. kolo - starije kategorije Varaždin (MAKVŽ)
Ne 14.04. Prvenstvo Dalmacije - starije kategorije Split (ASK)
Su 20.04. Prvenstvo Balkana u hodanju Ayvalik (TUR)
Su 20.04. DAL - III. kolo - starije kategorije Split (ASK)
Ne 21.04. Riječki polumaraton Rijeka
Ne 21.04. Kros Sportskih novosti Zagreb (HAS)
Su 27.04. HALS - II. kolo - mlađe kategorije Varaždin (SV)
Ne 28.04. HALS - II. kolo - starije kategorije Varaždin (SV)
Ne 28.04. Pojedinačno PH u polumaratonu / Sinjski polumaraton Sinj (SINJ)
Svibanj
Sr 01.05. Kalnički polumaraton Križevci
Su 04.05. Međunarodni atletski miting AK Agram Zagreb (AGR)
Su 04.05. Polumaraton "Sveti Duje" Split
Su 05.05. Prvenstvo Dalmacije - limači-ce Split (ASK)
Sr 08.05. Ekipno prvenstvo Hrvatske kadeti-kinje - kval. Varaždin (MAKVŽ)
Sr 08.05. Ekipno prvenstvo Hrvatske kadeti-kinje - kval. Split (ASK)
Sr 08.05. Ekipno prvenstvo Hrvatske kadeti-kinje - kval. Osijek (SO)
Sr 10.05. Ekipno prvenstvo Hrvatske kadeti-kinje - kval. Rijeka (KAT)
Su 11.05. Pojedinačno prvenstvo Hrvatske na 100 km Zagreb (SLJZ)
Su 11.05. Utrka "Dolinom Kardinala" Krašić
Su 11.05. "Split 2013" - međunarodni atletski miting Split (ASK)
Ne 12.05. HALS - III. kolo - starije kategorije Čakovec (MČ)
Ne 12.05. Prvenstvo Hrvatske u cestovnom hodanju Zagreb (AGR / DZ)
Su 18.05. Pojedinačno PH u planinskom trčanju Kozjak (SOLIN)
Su 18.05. DAL - III. kolo - limači-ce Zadar (ZAD)
Su 18.05. HALS - IV. kolo - mlađe kategorije Zagreb (MZ / DZ)
Ne 19.05. HALS - IV. kolo - starije kategorije Zagreb (MZ / DZ)
Ne 19.05. DAL - III. kolo - starije kategorije Split (ASK)
Sr 22.05. Ekipno prvenstvo Hrvatske kadeti-kinje - finale Pula (IP)
Su-Ne 25.-26.05. Kup Hrvatske, juniori-ke Zagreb (AGR)
Su-Ne 25.-26.05. Kup europskih klupskih prvaka, seniori-ke Dubnica nad Vahom (SVK)
Ne 26.05. Polumaraton "Mihanović" Tuhelj
Lipanj
Su 01.06. "Dinamo 2013"- međunarodni atletski miting Zagreb (DZ)
Ne 02.06. Ekipno PH u maratonu / Plitvički maraton Plitvice
Ne 02.06. HALS - III. kolo - mlađe kategorije Čakovec (MČ)
Su 08.06. Europski kup na 10000 m Pravets (BUL)
Su-Ne 08.-09.06. Otvoreno pojedinačno prvenstvo Hrvatske, seniori-ke Zagreb (DZ / AGR)
Sr 12.06. Savaria Cup Szombathely (HUN)
Sr 12.06. Sisak-Trebarjevo, cestovna utrka Sisak-Trebarjevo
Su 15.06 Polumaraton Fužine Fužine
Su-Ne 15.-16.06. Pojedinačno prvenstvo Hrvatske, mlađi juniori-ke Čakovec (MČ)
Ne 16.06. Prvenstvo Balkana u planinskom trčanju *
Su-Ne 22.-23.06. Ekipno prvensto Europe - 2. liga Kaunas (LTU)
Su-Ne 22.-23.06. Pojedinačno prvenstvo Hrvatske, kadeti-nje, ml.kadeti-nje Zagreb (DZ / AGR)
Sr 26.06. "Rijeka 2013" - međunarodni atletski miting Rijeka (KAT)
Sr-Su 26.-29.06. Mediteranske igre (atletika) Mersin (TUR)
Su-Ne 29.-30.06. Pojedinačno prvenstvo Hrvatske, juniori-ke Varaždin (SV)
Su-Ne 29.-30.06. Kup Europe u višebojima - 2. liga Ribeira Brava (POR)
Srpanj
Sr 03.07. CZE-CRO-HUN-SLO, juniori-ke Češka
Su 06.07. Europsko prvenstvo u planinskom trčanju Borovets (BUL)
Su 06.07. Pojedinačno prvenstvo Hrvatske, veterani-ke Zagreb
Su-Ne 06.-07.07. Prvenstvo Balkana za juniore Denizli (TUR)
Ne-Pe 07.-12.07. Univerzijada (atletika) Kazan (RUS)
Sr-Ne 10.-14.07. Svjetsko prvenstvo za mlađe juniore Donetsk (UKR)
Če-Ne 11.-14.07. Europsko prvenstvo do 23 godine Tampere (FIN)
Ne-Pe 15.-19.07. Europski olimpijski festival mladih (EYOF) Utrecht (NED)
Če-Ne 18.-21.07. Europsko prvenstvo za juniore Rieti (ITA)
Su-Ne 27.-28.07. Prvenstvo Balkana za seniore Stara Zagora (BUL)
Kolovoz
Su 03.08. Prvenstvo Balkana za mlađe juniore Edirne (TUR)
Su-Ne 10.-18.08. Svjetsko atletsko prvenstvo Moskva (RUS)
Su 17.08. Ekipno PH u planinskom trčanju Papuk (HS)
Su 31.08. Kup Hrvatske, kadeti-kinje - kvalifikacije Regije
Su-Ne 31.08.-01.09. Kup Hrvatske - seniori-ke
Ekipno prvenstvo Hrvatske - seniori-ke
Varaždin (SV)
Rujan
Ne 01.09. Pojedinačno PH u planinskom trčanju na duge staze Poljanice Plešivičke (JAS99)
Ut 03.09. IAAF World Challenge miting ZAGREB 2013 Zagreb (CRO)
Su-Ne 06.-08.09. Prvenstvo Balkana za veterane Zagreb (CRO)
Su-Ne 07.-08.09. Otvoreno pojedinačno prvenstvo Hrvatske, mlađi seniori-ke Split (ASK)
Ne 08.09. Svjetsko prvenstvo u planinskom trčanju Krynica-Zdroj (POL)
Su 14.09. HALS - V. kolo - starije kategorije Zagreb (MZ / DZ)
Ne 15.09. Finale Kupa Hrvatske, kadeti-kinje Čakovec (NED)
Ne 15.09. Prvenstvo Balkana u polumaratonu Oradea (ROU)
Su 21.09. Ekipno prvenstvo Hrvatske juniori-ke Zagreb (DZ)
Su 21.09. Kup europskih klupskih prvaka, juniori-ke *
Su 21.09. Polumaraton Barcs-Virovitica Barcs-Virovitica
Ne 22.09. Varaždinski polumaraton Varaždin (M95)
Su 28.09. HUN-CRO-CZE-SLO-SVK, kadeti-nje Mađarska
Su 28.09. DAL - IV. kolo - starije kategorije Split (ASK)
Ne 29.09. HALS - V. kolo - mlađe kategorije Zagreb (MZ / DZ)
Listopad
Su 05.10. HALS - pojedinačno prvenstvo- mlađe kategorije Varaždin (SV)
Ne 06.10. HALS - pojedinačno prvenstvo- starije kategorije Varaždin (SV)
Ne 06.10. Pojedinačno PH u cestovnom trčanju Zagreb (SLJZ / AGR)
Su-Ne 12.-13.10. Prvenstvo Hrvatske u višebojima Varaždin (MAKVŽ)
Ne 13.10. Pojedinačno PH u maratonu
Zagrebački maraton
Zagreb (ZAS)
Su 19.10. DAL - V. kolo - limači-ce Split (HAJ)
Su 26.10. Prvenstvo Dalmacije u krosu - starije kategorije Makarska (SVM)
Ne 27.10. Prvenstvo Balkana u maratonu Podgorica (MNE)
Studeni
Su 09.11. Pojedinačno prvenstvo Hrvatske u krosu Polača (ZAD)
Su 16.11. Natjecanje u brzom hodanju - Ivan Starek Zagreb (MAKZG)
Su 17.11. Polumaraton - Ivan Satrek Zagreb (MAKZG)
Ne 17.11. DAL - IV. kolo - limači-ce Makarska
Prosinac
Ne 01.12. Adria Advent - maraton i polumaraton Crikvenica
Ne 08.12. Europsko prvenstvo u krosu Beograd (SRB)
Su 21.12. Međunarodni Božićni miting "Hajduk 2013" Split (HAJ)

 

Sponzori

Nike