Menu

Kalendar natjecanja HAS-a za 2016.

    Kalendar natjecanja za 2016. [pdf] Kalendar 2015.
    Kalendar natjecanja HUCIPT-a Kalendar 2014.
    Kalendar natjecanja HAVU Kalendar 2013.
      Kalendar 2012.
Siječanj
Pe 01.01. 38. Novogodišnja ponoćna utrka Varaždina Varaždin (SV)
Pe 01.01. DuRun10k – novogodišnja utrka Dubrovnik
Su 09.01. Kvarnerska liga – 1. kolo - dvorana Rijeka (ASPGŽ)
Su 16.01. Prvenstvo Slavonije i Baranje u dvorani Osijek (SO)
Ne 17.01. Prvenstvo Hrvatske u dvorani, ml. kadeti-kinje Rijeka (KR)
Su 23.01. Otvoreno prvenstvo Zagreba u dvorani Zagreb (ZAS)
Ne 24.01. Prvenstvo Hrvatske u dvorani, kadeti-kinje Rijeka (KR)
Pe 29.01. MASS High Jump Gala - međunarodni dvoranski skakački miting Split (ASK)
Su 30.01. Prvenstvo Hrvatske u dvorani, ml. juniori-ke Rijeka (KR)
Su 30.01. Prvenstvo Hrvatske u dvorani u kružnim trčanjima, seniori-ke Beč (AUT)
Veljača
Su 06.02. Prvenstvo Hrvatske u dvorani, ml. seniori-ke Rijeka (KR)
Su 13.02. Prvenstvo Hrvatske u dvorani, juniori-ke Rijeka (KR)
Ne 14.02. Kvarnerska liga – 1. kolo dječje KL - dvorana Rijeka (ASPGŽ)
Su 20.02. Kvarnerska liga – 2. kolo (pojedinačno prv.) - dvorana Rijeka (ASPGŽ)
Ne 21.02. Prvenstvo Hrvatske u dvorani, seniori-ke Rijeka (KR)
Su 27.02. Prvenstvo Balkana u dvorani Istanbul (TUR)
Su 27.02. Kvarnerska liga – 2. kolo dječje KL - dvorana Rijeka (ASPGŽ)
Ne 28.02. Zimski bacački miting Osijek (SO)
Ne 28.02. Splitski polumaraton Split (MSP)
Ožujak
Su 05.03. Ekipno prvenstvo Hrvatske u krosu Koprivnica (KC)
Ne 06.03. Otvoreno prvenstvo Hrvatske u dvorani, veterani-ke Rijeka (HAVU)
Ne 06.03. Zimsko bacačko prvenstvo Hrvatske Split (ASK)
Ne 06.03. Holjevka - cestovna utrka 10 km Zagreb (ZAS)
Su 12.03. Kvarnerska liga – pojedinačno prv. (limači-ce) - dvorana Rijeka (ASPGŽ)
Su 12.03. DAL - 1. kolo - limači-ce Split (ASK)
Su-Ne 12.-13.03. Europski zimski bacački kup Arad (ROU)
Če-Ne 17.-20.03. Svjetsko prvenstvo u dvorani Portland (USA)
Su 19.03. Kvarnerska liga – ekipni kros Labin (ALB)
Su 19.03. DAL - 1. miting - ml.kad., kad., jun., sen. Split (ASK)
Su 26.03. Svjetsko prvenstvo u polumaratonu Cardiff (GBR)
Su 26.03. Zimsko prvenstvo Hrvatske u trčanjima na stazi Pula (IP)
Travanj
Su 02.04. Osječki Ferivi polumaraton Osijek (HS)
Su 09.04. Pojedinačno prvenstvo Hrvatske na 10000 m i hodanju na stazi Zagreb (AGR/HAS)
Su 09.04. Kvarnerska liga – 4. kolo Rijeka (ASPGŽ)
Ne 10.04. DAL - 2. miting - ml.kad., kad., jun., sen. Makarska (SVM)
Su 16.04. Prvenstvo Balkana u hodanju Florina (GRE)
Su 16.04. Uskrsni miting Split (ASK)
Ne 17.04. Kros "Sportskih novosti" Zagreb (HAS/SN)
Ne 17.04. Ekipno prvenstvo Hrvatske u maratonu Rijeka
Ne 17.04. Riječki maraton Rijeka
Pe 22.04. Miting otvorenja sezone Osijek (SO)
Su 23.04. Pojedinačno PH u planinskom trčanju na duge staze / Planinska utrka Krndija Našice (HS)
Su 23.04. Kvarnerska liga – 5. kolo Rijeka (ASPGŽ)
Su 23.04. HALS – 1. kolo – mlađe kategorije Varaždin (SV)
Ne 24.04. HALS – 1. kolo – starije kategorije Varaždin (SV)
Ne 24.04. Sinjski polumaraton Sinj (SINJ)
Su 30.04. KRAŠ Prvenstvo Hrvatske u štafetama Zagreb (AGR)
Su 30.04. DAL - 2. kolo - limači-ce Zadar (ZAD)
Svibanj
Ne 01.05. Pojedinačno prvenstvo Hrvatske u polumaratonu / Dubrovački polumaraton Dubrovnik (DU)
Ne 01.05. HALS – Jasenovačka milja Jasenovac (JAK)
Ut 03.05. KRAŠ Ekipno prvenstvo Hrvatske - kvalifikacije, kadeti-kinje Varaždin (MAKVŽ)
Sr 04.05. KRAŠ Ekipno prvenstvo Hrvatske - kvalifikacije, kadeti-kinje Osijek (SO)
Ut 04.05. KRAŠ Ekipno prvenstvo Hrvatske - kvalifikacije, kadeti-kinje Rijeka (KR)
Sr 04.05. KRAŠ Ekipno prvenstvo Hrvatske - kvalifikacije, kadeti-kinje Split (ASK)
Sr 04.05. Atletski miting Split (ASK)
Su 07.05. Međunarodni atletski miting AK Agram Zagreb (AGR)
Su 07.05. Pojedinačno PH u planinskom trčanju Drniš (SINJ)
Su 07.05. Kvarnerska liga – 4. kolo (limači-ce) Rijeka (ASPGŽ)
Su 07.05. DAL - 3. miting - ml.kad., kad., jun., sen. Split (ASK)
Su-Ne 07.-08.05. Svjetsko ekipno prvenstvo u hodanju Rim (ITA)
Ne 08.05. HALS – 2. kolo – mlađe kategorije Varaždin (MAKVŽ)
Su-Ne 14.-15.05. KRAŠ Prvenstvo Hrvatske u višebojima Čakovec (MČ/HAS)
Su 15.05. Atletski miting Osijek (SO)
Sr 18.05. KRAŠ Ekipno prvenstvo Hrvatske - finale, kadeti-kinje Pula (IP)
Su-Ne 21.-22.05. Kup Hrvatske, juniori-ke Zagreb (AGR)
Su 28.05. HALS – 3. kolo Zagreb (AGR)
Su 28.05. Kvarnerska liga – pojedinačno prvenstvo Rijeka (ASPGŽ)
Su 28.05. DAL - Prvenstvo Dalmacije - limači-ce Makarska (SVM)
Su 29.05. DAL - Prvenstvo Dalmacije - ml.kad., kad., jun., sen. Makarska (SVM)
Ut 31.05. 2. međunarodni noćni miting – Atletika pod zvijezdama Varaždin (SV)
Lipanj
Su-Ne 04.-05.06. Prvenstvo Mediterana, mlađi seniori-ke Tunis (TUN)
Su-Ne 04.-05.06. Pojedinačno prvenstvo Hrvatske, mlađi juniori-ke Čakovec (MČ)
Ne 05.06. Europski kup na 10000 m Mersin (TUR)
Ne 05.06. DAL - 3. kolo - limači-ce Makarska (SVM)
Sr 08.06. Prvenstvo Balkana u planinskom trčanju Nova Zagora (BUL)
Su 11.06. Ekipno prvenstvo Hrvatske, seniori-ke Varaždin (SV/HAS)
Su 11.06. Kvarnerska liga – pojedinačno prvenstvo Rijeka (ASPGŽ)
Ne 12.06. KRAŠ Kids Athletics prvenstvo Hrvatske Zagreb (ZAS)
Sr 15.06. Otvoreno prvenstvo Zagreba Zagreb (ZAS)
Sr 15.06. Atletski miting Osijek (SO)
Su 18.06. WMRA svjetsko prvenstvo u planinskom trčanju na duge staze Podbrdo (SLO)
Su 18.06. DAL - 4. miting - ml.kad., kad., jun., sen. Split (ASK)
Su-Ne 18.-19.06. Pojedinačno prvenstvo Hrvatske, juniori-ke Zagreb (MZ/ZAG)
Sr 22.06. HALS – troboj – limači-ce Vrbovec (SVID)
Su 25.06. WMRA kup u planinskom trčanju, mlađi juniori-ke Janske Lazne (CZE)
Su 25.06. Ekipno PH u planinskom trčanju / Planinska utrka Ivančica Ivančica (IVIV)
Su-Ne 25.-26.06. Prvenstvo Balkana, seniori-ke Pitesti (ROU)
Su-Ne 25.-26.06. KRAŠ Pojedinačno prvenstvo Hrvatske, kadeti-kinje, ml.kadeti-kinje Varaždin (MČ)
Srpanj
Pe 01.07. DAL - 3. kolo - starije kategorije Split (ASK)
Su 02.07. Pojedinačno prvenstvo u cestovnom hodanju 20 km i 50 km Waldegg-Oed (AUT)
Su 02.07. Europsko prvenstvo u planinskom trčanju Arco (ITA)
Su 02.07. Prvenstvo Balkana, mlađi juniori-ke Kruševac (SRB)
Su 02.07. Otvoreno prvenstvo Hrvatske, veterani-ke Zagreb (HAVU)
Su-Ne 02.-03.07. Prvenstvo Balkana, juniori-ke Bolu (TUR)
Sr-Ne 06.-10.07. Europsko prvenstvo Amsterdam (NED)
Če-Ne 14.-17.07. Europsko prvenstvo – mlađi juniori Tbilisi (GEO)
Ut-Ne 19.-24.07. Svjetsko prvenstvo – juniori Bydgoszcz (POL)
Su-Ne 30.-31.07. Pojedinačno prvenstvo Hrvatske, seniori-ke Zagreb (ZAS)
Kolovoz
Pe-Ne 12.-21.08. Olimpijske igre Rio de Janeiro (BRA)
Su 20.08. DAL - 5. kolo - starije kategorije Split (ASK)
Su 20.08. Međunarodni hvarski polumaraton Hvar
Sr 31.08. Kup Hrvatske - kvalifikacije, kadeti-kinje Regije
Rujan
Pe 02.09. Aurest Fest polumaraton Požega 2016 Požega
Su-Ne 03.-04.09. Pojedinačno prvenstvo Hrvatske, ml.seniori-ke Varaždin (MAKVŽ)
Ne 04.09. Svjetsko prvenstvo u planinskom trčanju Spareva Banya (BUL)
Ut 06.09. IAAF World Challenge Meeting ZAGREB 2016 Zagreb (CRO)
Su 10.09. Pojedinačno prvenstvo Hrvatske na 100 km Sv. Martin na Muri (SLJZ)
Su-Ne 10.-11.09. Kup Hrvatske, seniori-ke Zagreb (MZ/DZ)
Ne 11.09. Cestovna utrka Kutina-Voloder 15 km Kutina
Sr 14.09. "Dinamo-Zrinjevac 2016" - međunarodni atletski miting Zagreb (DZ)
Su 17.09. Kup Hrvatske - finale, kadeti-kinje Rijeka (KR)
Ne 18.09. Ekipno prvenstvo Hrvatske u polumaratonu / Varaždinski polumaraton Varaždin (M95)
Su 24.09. SVK-CZE-CRO-HUN-SLO, kadeti-kinje Trnava (SVK)
Su 24.09. DAL - 4. kolo - limači-ce Split (ASK)
Ne 25.09. Ekipno prvenstvo Hrvatske, juniori-ke Zagreb (MZ)
Listopad
Su 01.10. Kvarnerska liga – pojedinačno prvenstvo Rijeka (ASPGŽ)
Su 01.10. HALS – 5. kolo Čakovec (MČ)
Su 08.10. HALS – pojedinačno prvenstvo Varaždin (SV)
Ne 09.10. Pojedinačno prvenstvo Hrvatske u maratonun Zagreb (ZAS)
Ne 09.10. Zagrebački maraton Zagreb (ZAS)
Ne 09.10. Prvenstvo Balkana u maratonu Sofia (BUL)
Su 15.10. Kvarnerska liga – 6. kolo Rijeka (ASPGŽ)
Su 22.10. Jadranski susreti Split (ASK)
Su-Ne 22.-23.10. IAU 24 sata - Europsko prvenstvo Albi (FRA)
Ne 23.10. Pojedinačno i ekipno PH u cestovnom trčanju Makarska (SVM)
Su 29.10. IAU Trail - Svjetsko prvenstvo Geres (POR)
Ne 30.10. Prvenstvo Balkana u polumaratonu Podgorica (MNE)
Studeni
Su 05.11. Prvenstvo Balkana u krosu Ćuprija (SRB)
Pe 11.11. IAU 50 km - Svjetsko prvenstvo Doha (QAT)
Su 12.11. Prvenstvo Hrvatske u cestovnom hodanju Zagreb (AGR/DZ/MAKZG)
Su 12.11. DAL - Prvenstvo Dalmacije u krosu Sinj (SINJ)
Ne 13.11. Polumaraton "Ivan Starek" Zagreb (MAKZG)
Su 19.11. Pojedinačno prvenstvo Hrvatske u krosu Karlovac (KK)
Su 26.11. Kvarnerska liga – kros prvenstvo Labin (ASPGŽ)
Ne 27.11. IAU 100 km - Svjetsko prvenstvo Los Alcázares (ESP)
Prosinac
Su 04.12. DAL - 5. kolo - limači-ce Makarska (SVM)
Ne 11.12. Europsko prvenstvo u krosu Chia (ITA)
Ne 18.12. Međunarodni Božićni miting Hajduk 2016 Split (HAJ)
Če 29.12. Miting otvorenja dvoranske sezone Osijek (SO)

Sponzori

Nike