Menu

Kalendar natjecanja HAS-a za 2015.

    Kalendar natjecanja za 2015. [pdf] Kalendar 2014.
      Kalendar 2013.
      Kalendar 2012.
      Kalendar 2011.
Siječanj
Če 01.01. Novogodišnja ponoćna utrka Varaždina Varaždin (SV)
Če 01.01. DuRun10k – novogodišnja utrka Dubrovnik
Su 10.01. Kvarnerska liga – 1. kolo Rijeka (ASPGŽ)
Su 10.01. Dvoransko prvenstvo Slavonije i Baranje Osijek (SO)
Su 17.01. Prvenstvo Hrvatske u dvorani, ml. kadeti-kinje Rijeka (KR)
Su 24.01. Otvoreno prvenstvo Zagreba u dvorani Zagreb (ZAS)
Su 31.01. Prvenstvo Hrvatske u dvorani, ml. juniori-ke Rijeka (KR)
Veljača
Ne 01.02. Kvarnerska liga – Pojedinačno prvenstvo u dvorani Rijeka (ASPGŽ)
Su 07.02. DAL - Otvoreno zimsko prvenstvo Dalmacije Split (ASK)
Ne 08.02. Prvenstvo Hrvatske u dvorani, juniori-ke Rijeka (KR)
Su 14.02. Prvenstvo Hrvatske u dvorani, mlađi seniori-ke Rijeka (KR)
Su 14.02. Prvenstvo Hrvatske u dvorani u kružnim trčanjima, seniori-ke Beč (AUT)
Su 21.02. Prvenstvo Balkana u dvorani Istanbul (TUR)
Su 21.02. Prvenstvo Hrvatske u dvorani, kadeti-kinje Rijeka (KR)
Su 28.02. DAL - 1. kolo - starije kategorije Split (ASK)
Ožujak
Ne 01.03. Prvenstvo Hrvatske u dvorani, seniori-ke Rijeka (KR)
Pe-Ne 06.-08.03. Europsko prvenstvo u dvorani Prag (CZE)
Su 07.03. Kvarnerska liga – 3. kolo - Ekipni kros Labin (ALB)
Ne 08.03. Zimsko bacačko prvenstvo Hrvatske Split (ASK)
Ne 08.03. Prvenstvo Hrvatske u dvorani, veterani-ke Rijeka (HAVU)
Ne 08.03. Cestovna utrka "Holjevka" (10 km) Zagreb (ZAS)
Su 14.03. Ekipno prvenstvo Hrvatske u krosu Vrbovec (SVID)
Su 14.03. DAL - 2. kolo - starije kategorije Makarska (SVM)
Su-Ne 14.-15.03. Europski zimski bacački kup Leiria (POR)
Su 21.03. Zimsko prvenstvo Hrvatske u trčanjima na stazi, seniori-ke Pula (IP)
Ne 22.03. DAL - 1. kolo - limači-ce Makarska (SVM)
Ne 22.03. Turopoljski polumaraton Velika Gorica (MVG)
Su 28.03. Svjetsko prvenstvo u krosu Guiyang (CHN)
Su 28.03. DAL - Uskrsni miting Split (ASK)
Ne 29.03. Ekipno prvenstvo Hrvatske u polumaratonu Osijek (HS)
Ne 29.03. Osječki polumaraton Osijek (HS)
Travanj
Su 11.04. Svjetsko i europsko prvenstvo u trčanju 24 sata Torino (ITA)
Su 11.04. Utrka u planinskom trčanju Jankovac
Su 11.04. HALS – prvenstvo u krosu Vrbovec (SVID)
Ne 12.04. Sinjski polumaraton Sinj (SINJ)
Su 18.04. Prvenstvo Balkana u hodanju Ayvalik (TUR)
Su 18.04. DAL - miting za ml.kadete-kinje, kadete-kinje, juniore-ke, seniore-ke Split (ASK)
Ne 19.04. Riječki polumaraton Rijeka
Ne 19.04. Kros "Sportskih novosti" Zagreb (HAS/SN)
Su 25.04. Pojedinačno prvenstvo Hrvatske na 10000 m i hodanju na stazi Božjakovina (SVZG)
Su 25.04. HALS – 1. kolo – mlađe kategorije Varaždin (MAKVŽ)
Su 25.04. Kvarnerska liga – 5. kolo Rijeka (ASPGŽ)
Su 25.04. Miting otvorenja sezone 2015 Osijek (SO)
Ne 26.04. HALS – 1. kolo – starije kategorije Varaždin (MAKVŽ)
Ne 26.04. Splitski polumaraton Split (MSP)
Ne 26.04. DAL - Prvenstvo Dalmacije - limači-ce Split (ASK)
Svibanj
Pe 01.05. Ekipno PH u planinskom trčanju Promina (SVA)
Su 02.05. Međunarodni atletski miting AK Agram Zagreb (AGR)
Su 02.05. HALS – Jasenovačka milja Jasenovac (JAS)
Ut 05.05. Ekipno prvenstvo Hrvatske - kvalifikacije, kadeti-kinje Varaždin (MAKVŽ)
Ut 05.05. Ekipno prvenstvo Hrvatske - kvalifikacije, kadeti-kinje Rijeka (KR)
Sr 06.05. Ekipno prvenstvo Hrvatske - kvalifikacije, kadeti-kinje Osijek (SO)
Sr 06.05. Ekipno prvenstvo Hrvatske - kvalifikacije, kadeti-kinje Split (ASK)
Su 06.05. DAL - miting za ml.kadete-kinje, kadete-kinje, juniore-ke, seniore-ke Split (ASK)
Su 09.05. DAL - 3. kolo - limači-ce Zadar (ZAD)
Su 09.05. Utrka “Dolinom Kardinala” Krašić
Su-Ne 09.-10.05. Prvenstvo Hrvatske u višebojima Varaždin (MAKVŽ)
Ne 10.05. Prvenstvo Hrvatske u cestovnom hodanju Zagreb (AGR/DZ)
Ne 10.05. “Boroša” Izborna planinska utrka za reprezentaciju Sljeme (SLJZ)
Ne 10.05. Dubrovački polumaraton Dubrovnik
Su 16.05. Otvoreno prvenstvo Zagreba Zagreb (ZAS)
Su 16.05. Utrka u planinskom trčanju Kozjak
Su 16.05. Pojedinačno prvenstvo Hrvatske u maratonu Vir (ASZŽ)
Su 16.05. HALS – 2. kolo – mlađe kategorije Varaždin (SV)
Su 16.05. DAL - Prvenstvo Dalmacije - starije kategorije Makarska (SVM)
Su 06.05. Kvarnerska liga – 4. kolo Rijeka (ASPGŽ)
Ne 17.05. HALS – 2. kolo – starije kategorije Varaždin (SV)
Ne 17.05. Europski kup u hodanju Murcia (ESP)
Sr 20.05. Ekipno prvenstvo Hrvatske - finale, kadeti-kinje Pula (IP)
Su-Ne 23.-24.05. Kup Hrvatske, juniori-ke Zagreb (AGR/DZ)
Ne 24.05. Utrka u planinskom trčanju Makarska-Vošac Makarska
Su 30.05. Pojedinačno prvenstvo Hrvatske na 100 km Passatore (ITA)
Su 30.05. HALS – 3. kolo – mlađe kategorije Čakovec (MČ)
Su-Ne 30.-31.05. Kup europskih klupskih prvaka, seniori-ke *
Ne 31.05. HALS – 3. kolo – starije kategorije Čakovec (MČ)
Ne 31.05. DAL - miting za ml.kadete-kinje, kadete-kinje, juniore-ke, seniore-ke Sinj (SINJ)
Lipanj
Sr 03.06. Varaždinski noćni miting Varaždin (SV)
Su 06.06. Europski kup na 10000 m Chia-Pula (ITA)
Su 06.06. Kvarnerska liga – Pojedinačno prvenstvo na otvorenom Rijeka (ASPGŽ)
Su 06.06. U18 susret reprezentacija - natjecanje u brzom hodanju Borsky Mikulaš (SVK)
Su-Ne 06.-07.06. Pojedinačno prvenstvo Hrvatske, mlađi juniori-ke Čakovec (MČ)
Su 07.06. Plitvički maraton Plitvice
Su 07.06. DAL - 4. kolo - limači-ce Makarska (SVM)
Ut 09.06. "Dinamo 2015" - međunarodni atletski miting Zagreb (DZ)
Pe 12.06. Karlovački cener (10 km) Karlovac
Su 13.06. Ekipno prvenstvo Hrvatske, seniori-ke Zagreb (HAS/AGR)
Su 13.06. DAL - miting za ml.kadete-kinje, kadete-kinje, juniore-ke, seniore-ke Split (ASK)
Su 20.06. Polumaraton Fužine Fužine
Su-Ne 20.-21.06. Ekipno prvenstvo Europe – 2. liga Stara Zagora (BUL)
Su-Ne 20.-21.06. Pojedinačno prvenstvo Hrvatske, kadeti-kinje, ml.kadeti-kinje Zagreb (AGR/DZ)
Su 27.06. Pojedinačno PH u planinskom trčanju na duge staze Delnice (SLJZ)
Su-Ne 27.-28.06. Pojedinačno prvenstvo Hrvatske, juniori-ke Varaždin (SV)
Srpanj
Su 04.07. WMRA prvenstvo u planinskom trčanju na duge staze Zermatt (SUI)
Su 04.07. Otvoreno prvenstvo Hrvatske, veterani-ke / Alpe Adria kup u hodanju - RWCup Zagreb (HAVU)
Su 04.07. Prvenstvo Balkana, mlađi juniori-ke Sremska Mitrovica (SRB)
Su-Ne 04.-05.07. Prvenstvo Balkana, juniori-ke Pitesti (ROU)
Su-Ne 04.-05.07. Europski kup u višebojima – 2. liga Inowroclaw (POL)
Sr-Ne 08.-12.07. Univerzijada (atletika) Gwangju (KOR)
Če-Ne 09.-12.07. Europsko prvenstvo – mlađi seniori Tallinn (EST)
Ne 12.07. Sljemenski maraton Sljeme
Sr-Ne 15.-19.07. Svjetsko prvenstvo – mlađi juniori Cali (COL)
Če-Ne 16.-19.07. Europsko prvenstvo – juniori Eskilstuna (SWE)
Su 19.07. Pojedinačno PH u planinskom trčanju Visočica (VEL)
Su 19.07. Planinska utrka Visočica Visočica (VEL)
Su-Ne 25.-26.07. Otvoreno pojedinačno prvenstvo Hrvatske, seniori-ke Varaždin (SV)
Ne-Su 27.07.-01.08. Europske olimpijske festival mladih (EYOF) Tbilisi (GEO)
Kolovoz
Su-Ne 01.-02.08. Prvenstvo Balkana, seniori-ke Pitesti (ROU)
Su 15.08. Prvenstvo Balkana u planinskom trčanju Busteni (ROU)
Su 22.08. Hvarski polumaraton Hvar
Su-Ne 22.-30.08. Svjetsko atletsko prvenstvo Peking (CHN)
Ne 30.08. Eko Trail utrka Samoborsko gorje Samoborsko gorje
Rujan
Sr 02.09. Kup Hrvatske - kvalifikacije, kadeti-kinje Regije
Ut 08.09. IAAF World Challenge Meeting ZAGREB 2015 Zagreb (CRO)
Su 12.09. Svjetsko prvenstvo na 100 km Winschoten (NED)
Su 12.09. Europsko prvenstvo na 100 km Winschoten (NED)
Su-Ne 12.-13.09. Otvoreno pojedinačno prvenstvo Hrvatske, ml.seniori-ke Split (ASK)
Ne 13.09. Cestovna utrka 15 km Kutina
Ne 13.09. DAL - miting za starije kategorije *
Su 19.09. Svjetsko prvenstvo u planinskom trčanju Betws y Coed (GBR)
Su 19.09. Kup Hrvatske - finale, kadeti-kinje Osijek (SO)
Su-Ne 19.-20.09. Kup Hrvatske, seniori-ke Zagreb (HAS/AGR)
Ne 20.09. Varaždinski polumaraton Varaždin (M95)
Su 26.09. Balkanation Velenje (SLO)
Su 26.09. CZE-CRO-HUN-SLO-SVK, kadeti-kinje Břeclav (CZE)
Ne 27.09. Ekipno prvenstvo Hrvatske, juniori-ke Zagreb (DZ)
Listopad
Su 03.10. HALS – 4. kolo – mlađe kategorije Zagreb (DZ / MZ)
Ne 04.10. HALS – 4. kolo – starije kategorije Zagreb (DZ / MZ)
Ne 04.10. Pojedinačno i ekipno PH u cestovnom trčanju Sinj (SINJ)
Su 10.10. HALS – 5. kolo – mlađe kategorije Varaždin (MAKVŽ)
Su 10.10. Kvarnerska liga – 6. kolo Rijeka (ASPGŽ)
Ne 11.10. HALS – 5. kolo – starije kategorije Varaždin (MAKVŽ)
Ne 11.10. Međunarodni zagrebački maraton Zagreb (ZAS)
Ne 11.10. Ekipno prvenstvo Hrvatske u maratonu Zagreb (ZAS)
Su 17.10. HALS – pojedinačno prvenstvo – starije kategorije Varaždin (MAKVŽ)
Su 17.10. DAL - 6. kolo - limači-ce Makarska (SVM)
Ne 18.10. HALS – pojedinačno prvenstvo – mlađe kategorije Varaždin (MAKVŽ)
Ne 18.10. Prvenstvo Balkana u polumaratonu Apatin (SRB)
Ne 18.10. Međunarodna utrka "Makarska 10k" Makarska
Su 24.10. Kvarnerska liga – Pojedinačno prvenstvo u krosu Rijeka (ASPGŽ)
Su 24.10. DAL - Kros prvenstvo Dalmacije Sinj (Sinj)
Ne 25.10. Prvenstvo Balkana u maratonu Podgorica (MNE)
Studeni
Su 07.11. Pojedinačno prvenstvo Hrvatske u krosu Vrbovec (SVID)
Su 07.11. Alpe Adria kup u hodanju - RWCup finale Zagreb (MAKZG)
Su 14.11. DAL - 5. kolo - limači-ce Makarska (SVM)
Ne 15.11. Pojedinačno prvenstvo Hrvatske u polumaratonu / Polumaraton "Ivan Starek" Zagreb (MAKZG)
Ne 22.11. Prvenstvo Balkana u krosu Vrbovec (CRO)
Prosinac
Pe 04.12. Svjetsko prvenstvo na 50 km Doha (QAT)
Ne 13.12. Europsko prvenstvo u krosu Toulon-Hyerez (FRA)
Su 19.12. Međunarodni Božićni miting Hajduk 2015 Split (HAJ)
Če 31.12. Novogodišnja ponoćna utrka Varaždina Varaždin (SV)

Sponzori

Nike