Menu

Kalendar natjecanja HAS-a za 2014.

    Kalendar natjecanja za 2014. [pdf] Kalendar 2013.
      Kalendar 2012.
      Kalendar 2011.
      Kalendar 2010.
Siječanj
Sr 01.01. Novogodišnja utrka - Varaždin 2014. Zagreb (MZ)
Su 11.01. Prvenstvo Slavonije i Baranje u dvorani Osijek (SO)
Su 11.01. Prvenstvo PGŽ u dvorani Rijeka (ASPGŽ)
Su 18.01. Prvenstvo Hrvatske u dvorani - ml. kadeti-kinje Zagreb (MZ)
Su 25.01. Prvenstvo Hrvatske u dvorani - kadeti-kinje Rijeka (KR)
Su 25.01. Otvoreno prvenstvo Zagreba u dvorani Zagreb (ZAS)
Veljača
Su 01.02. Prvenstvo Hrvatske u dvorani - ml. juniori-ke Zagreb (AGR)
Ne 02.02. Kup europskih klupskih prvaka u krosu Albufeira (POR)
Su 08.02. Prvenstvo Hrvatske u dvorani u kružnim trčanjima - seniori-ke Beč (AUT)
Su 08.02. Prvenstvo Hrvatske u dvorani - juniori-ke Zagreb (DZ)
Su 08.02. Dječja kvarnerska liga - 1. kolo Crikvenica (ASPGŽ)
Ne 09.02. Miting za ml.kadete, kadete, juniore, seniore Split (ASK)
Su 15.02. Prvenstvo Hrvatske u dvorani - seniori-ke Zagreb (DZ / AGR)
Su 15.02. Kvarnerska liga - 2. kolo - mlađi i stariji kadeti Rijeka (ASPGŽ)
Su 22.02. Prvenstvo Balkana u dvorani Istanbul (TUR)
Su 22.02. Otvoreno prvenstvo Dalmacije - ml.kad., kad., jun., sen. Split (ASK)
Ožujak
Su 01.03. Zimsko bacačko prvenstvo Hrvatske Split (ASK)
Su 01.03. Kvarnerska liga - 3. kolo-ekipni kros - mlađi i stariji kadeti Krk (ASPGŽ)
Ne 02.03. Prvenstvo Hrvatske u dvorani - veterani-ke Zagreb
Pe-Ne 07.-09.03. Svjetsko prvenstvo u dvorani Sopot (POL)
Su 08.03. Ekipno prvenstvo Hrvatske u krosu G. Stubica (RPGS)
Ne 09.03. DAL - I. kolo - limači-ce Split (ASK)
Su 15.03. Zimsko prvenstvo Hrvatske u trčanju na stazi - seniori-ke Split (ASK)
Su-Ne 15.-16.03. Europski zimski bacački kup Leiria (POR)
Ne 16.03. Miting za ml.kadete, kadete, juniore, seniore Makarska (SVM)
Su 22.03. DAL - II. kolo - limači-ce Split (ASK)
Su 22.03. Dječja kvarnerska liga - 2. kolo Rijeka (ASPGŽ)
Ne 23.03. Turopoljski polumaraton Velika Gorica (MVG)
Ne 23.03. Kvarnerska liga - 4. kolo - mlađi i stariji kadeti Rijeka (ASPGŽ)
Su 29.03. Svjetsko prvenstvo u polumaratonu Copenhagen (DEN)
Su 29.03. HALS - kros prvenstvo Karlovac (KK)
Ne 30.03. Osječki polumaraton Osijek (HS)
Travanj
Su 05.04. Pojedinačno prvenstvo Hrvatske na 10000 m i hodanju na stazi Sinj (SINJ)
Ne 06.04. Prvenstvo Balkana u polumaratonu Durres (ALB)
Ne 06.04. DAL - III. kolo - limači-ce Split (ASK)
Ne 06.04. Miting za ml.kadete, kadete, juniore, seniore Sinj (SINJ)
Su 12.04. Prvenstvo Balkana u hodanju Balchik (BUL)
Su 12.04. Uskrsni miting Split (ASK)
Su 12.04. HALS - I. kolo - mlađe kategorije Varaždin (MAKVŽ)
Su 12.04. Dječja kvarnerska liga - 3. kolo Rijeka (ASPGŽ)
Ne 13.04. Sinjski polumaraton Sinj (SINJ)
Ne 13.04. Kvarnerska liga - 5. kolo - mlađi i stariji kadeti Rijeka (ASPGŽ)
Ne 27.04. Pojedinačno prvenstvo Hrvatske u polumaratonu
Riječki polumaraton
Rijeka
Ne 27.04. Prvenstvo Balkana u maratonu Beograd (SRB)
Ne 27.04. Kros "Sportskih novosti" Zagreb (HAS)
Svibanj
Če 01.05. Polumaraton Križevci-Kalnik Križevci
Su 03.05. Međunarodni atletski miting AK Agram Zagreb (AGR)
Su 03.05. Pojedinačno prvenstvo Hrvatske na 100 km Zagreb (SLJZ)
Su 03.05. Polumaraton "Sveti Duje" Split
Su 03.05. HALS - II. kolo - mlađe kategorije Varaždin (SV)
Ne 04.05. HALS - II. kolo - starije kategorije Varaždin (SV)
Ne 04.05. Wings for Life-World Run Zadar
Sr 07.05. Ekipno prvenstvo Hrvatske - kvalifikacije - kadeti-kinje Osijek (SO)
Sr 07.05. Ekipno prvenstvo Hrvatske - kvalifikacije - kadeti-kinje Varaždin (MAKVŽ)
Sr 07.05. Ekipno prvenstvo Hrvatske - kvalifikacije - kadeti-kinje Rijeka (KR)
Su 10.05. Ekipno prvenstvo Hrvatske - kvalifikacije - kadeti-kinje Split (ASK)
Su 10.05. "Split 2014" - međunarodni atletski miting Split (ASK)
Su 10.05. Utrka "Dolinom Kardinala" Krašić
Su 10.05. HALS - III. kolo - mlađe kategorije Zagreb (MZ/DZ)
Ne 11.05. Prvenstvo Hrvatske u cestovnom hodanju Zagreb (AGR/DZ)
Ne 11.05. HALS - III. kolo - starije kategorije Zagreb (MZ/DZ)
Ne 11.05. Prvenstvo Dalmacije - limači-ce Makarska (SVM)
Ne 11.05. Kvarnerska liga - 6. kolo - mlađi i stariji kadeti Rijeka (ASPGŽ)
Če 15.05. Prvenstvo Balkana - mlađi juniori-ke Sliven (BUL)
Su-Ne 17.-18.05. Prvenstvo Hrvatske u višebojima Zagreb (ZAG)
Ne 18.05. Prvenstvo Dalmacije - ml.kad., kad., jun., sen. Makarska (SVM)
Sr 21.05. Ekipno prvenstvo Hrvatske - finale - kadeti-kinje Osijek (SO)
Su 24.05. Pojedinačno prvenstvo Hrvatske u planinskom trčanju Makarska (SVM)
Su 24.05. Dječja kvarnerska liga - 4. kolo Krk (ASPGŽ)
Su-Ne 24.-25.05. Kup Hrvatske - juniori-ke Split (ASK)
Su-Ne 24.-25.05. Kup europskih klupskih prvaka - seniori-ke *
Ne 25.05. Polumaraton "Mihanović" Tuhelj
Pe-Ne 30.05.-01.06. Europsko izborno natjecanje za Olimpijske igre mladih Baku (AZE)
Su 31.05. "Dinamo 2014" - međunarodni atletski miting Zagreb (DZ)
Lipanj
Ne 01.06. Pojedinačno prvenstvo Hrvatske u maratonu
Plitvički maraton
Plitvice
Su 07.06. Europski kup na 10000 m Skopje (MKD)
Su 07.06. DAL - IV. kolo - limači-ce Dubrovnik (DU)
Su 07.06. Kvarnerska liga - 7. kolo - pojedinačno prvenstvo PGŽ Rijeka (ASPGŽ)
Su-Ne 07.-08.06. Kup Hrvatske - seniore-ke
Ekipno prvenstvo Hrvatske - seniore-ke
Zagreb (MZ)
Pe 13.06. Karlovački cener (10 km) Karlovac
Su-Ne 14.-15.06. Prvenstvo Mediterana - mlađi seniori-ke Aubagne (FRA)
Su-Ne 14.-15.06. Pojedinačno prvenstvo Hrvatske - mlađi juniori-ke Rijeka (KR)
Ne 15.06. Prvenstvo Balkana u planinskom trčanju Vatra Dornei (ROU)
Sr 18.06. Prvenstvo Balkana u planinskom trčanju - mlađi juniori-ke Smolyan (BUL)
Su-Ne 21.-22.06. Pojedinačno prvenstvo Hrvatske - kadeti-kinje, ml.kadeti-kinje Zagreb (AGR/DZ)
Su-Ne 21.-22.06. Ekipno prvenstvo Europe - 2. liga Riga (LAT)
Su-Ne 28.-29.06. Pojedinačno prvenstvo Hrvatske - juniori-ke Varaždin (SV)
Srpanj
Su 05.07. SLO-CRO-CZE-HUN - juniori-ke Slovenj Gradec (SLO)
Su 05.07. CRO-AUT-CZE-SLO - veterani-ke Zagreb
Su-Ne 05.-06.07. Europski kup u višebojima - 2. liga Ribeira Brava (POR)
Su-Ne 05.-06.07. Prvenstvo Balkana - juniori-ke Serres (GRE)
Ne 06.07. Otvoreno pojedinačno prvenstvo Hrvatske - veterani-ke Zagreb
Su 12.07. Europsko prvenstvo u planinskom trčanju Gap (FRA)
Su-Ne 12.-13.07. Otvoreno pojedinačno prvenstvo Hrvatske - seniori-ke Varaždin (NED)
Su 19.07. Pojedinačno prvenstvo Hrvatske u planinskom trčanju na duge staze NP Risnjak (SLJZ)
Ne 20.07. Miting za ml.kadete, kadete, juniore, seniore Split (ASK)
Ut-Ne 22.-27.07. Svjetsko juniorsko prvenstvo Eugene (USA)
Su 26.07. Ekipno prvenstvo Hrvatske u planinskom trčanju Visočica
Su-Ne 26.-27.07. Prvenstvo Balkana - seniori-ke Pitesti (ROU)
Kolovoz
Ut-Ne 12.-17.08. Europsko atletsko prvenstvo Zürich (SUI)
Su-Če 16.-28.08. Olimpijske igre mladih Nanjing (CHN)
Su 30.08. HALS - IV. kolo - starije kategorije Čakovec (MČ)
Ne 31.08. HALS - Troboj - limači-ce Vrbovec (SVID)
Rujan
Ut 02.09. IAAF World Challenge Meeting Zagreb 2014 Zagreb (CRO)
Su 06.09. Kup Hrvatske - kvalifikacije - kadeti-kinje Regije
Su 06.09. Miting za ml.kadete, kadete, juniore, seniore Split (ASK)
Ne 07.09. HALS - IV. kolo - mlađe kategorije Čakovec (MČ)
Su 13.09. Kup Hrvatske - finale - kadeti-kinje Čakovec (MČ)
Su-Ne 13.-14.09. Otvoreno pojedinačno prvenstvo Hrvatske - mlađi seniori-ke Zagreb (MZ/ZAG)
Su-Ne 13.-14.09. Kup kontinenata Marrakech (MOR)
Ne 14.09. Svjetsko prvenstvo u planinskom trčanju Casette di Massa (ITA)
Su 20.09. Kup europskih klupskih prvaka - juniori-ke *
Ne 21.09. Ekipno prvenstvo Hrvatske - juniori-ke Zagreb (DZ)
Ne 21.09. Ekipno prvenstvo Hrvatske u polumaratonu
Varaždinski polumaraton
Varaždin (M95)
Su 27.09. SLO-CRO-CZE-HUN-SVK - kadeti-kinje Maribor (SLO)
Su 27.09. DAL - V. kolo - limači-ce Makarska (SVM)
Listopad
Su 04.10. Pojedinačno prvenstvo Hrvatske u cestovnom trčanju Vrlika (MSP)
Su 04.10. Kvarnerska liga - 8. kolo - mlađi i stariji kadeti Rijeka (ASPGŽ)
Su 04.10. HALS - V. kolo - mlađe kategorije Zagreb (MZ/DZ)
Ne 05.10. HALS - V. kolo - starije kategorije Zagreb (MZ/DZ)
Ne 05.10. Miting za ml.kadete, kadete, juniore, seniore Sinj (SINJ)
Su 11.10. HALS - pojedinačno prvenstvo - mlađe kategorije Varaždin (VŽ)
Su 11.10. Dječja kvarnerska liga - 5. kolo Rijeka (ASPGŽ)
Ne 12.10. HALS - pojedinačno prvenstvo - starije kategorije Varaždin (VŽ)
Ne 12.10. Ekipno prvenstvo Hrvatske u maratonu
Međunarodni zagrebački maraton
Zagreb (ZAS)
Ne 26.10. Pojedinačno prvenstvo PGŽ u krosu Crikvenica (ASPGŽ)
Studeni
Su 08.11. Prvenstvo Balkana u krosu Agri (TUR)
Su 15.11. Natjecanje u brzom hodanju "Ivan Starek" Zagreb (MAKZG)
Ne 16.11. Polumaraton "Ivan Starek" Zagreb (MAKZG)
Pe 21.11. Svjetsko prvenstvo na 100 km Doha (QAT)
Ne 23.11. Pojedinačno prvenstvo Hrvatske u krosu Kutina (MARKT)
Ne 30.11. Adria Advent - maraton i polumaraton Crikvenica
Prosinac
Ne 14.12. Europsko prvenstvo u krosu Samokov (BUL)
Su 20.12. Mađunarodni Božićni miting Hajduk 2014 Split (HAJ)

 

Sponzori

Nike